За тиждень до Пологівського ВП надійшло 144 заяв і повідомлень: крадіжки, побиття, та інші правопорушення

Опубліковано в 8:29 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    317

У період з 15 по 22 лютого до Пологівського відділу поліції надійшло 144 заяв і повідомлень від громадян із яких 5 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

Зокрема, зафіксовано 3 факти крадіжок.

19 лютого о 12.28 годині звернулася жінка 1986 року народження, яка повідомила, що невідома особа вчинила крадіжку металевих виробів в м. Пологи. Під час проведення оперативно розшукових заходів, було встановлено особу злочинця ним виявився місцевий житель 1984 року народження раніше судимий.  Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 185 ч. 3 (Крадіжка). Тривають слідчі дії.

1 факт тілесних ушкоджень.

19 лютого о 19.16 годині звернувся чоловік 1969 року народження, який повідомив що, в с. К. Роздори по вул.Центральна, знайомий чоловік 1992 року народження раніше не судимий, під час сварки спричинив тілесні ушкодження заявнику. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 125 КК України (Легке тілесні ушкодження). Тривають слідчі дії.

1 факт грабежу. 14 лютого о 18.02 годині звернулася дівчина 2005 року народження, яка повідомила, що невідомий чоловік забрав мобільний телефон та погрожував. Під час проведення розшукових заходів працівниками групи реагування патрульної поліції, було встановлено чоловіка 1984 року народження раніше судимий який вчинив даний злочин. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками  ст. 186 ч. 2 КК України (Грабіж). Тривають слідчі дії.

Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру 5 особам у вчиненні кримінального правопорушення та  направлено до суду з обвинувальними актами 6 кримінальних проваджень.

Також, працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 89 адміністративних правопорушень по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху 59протокол, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 29 адміністративних протоколів.

Зокрема: 5 адміністративних протоколи за ознаками ст.130 КУпАП на осіб, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Також, було складено 20 адміністративних протоколи за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 20 осіб, які порушили правила карантину.

Залишити відповідь