За тиждень у Пологах 11 крадіжок, 2 шахрайства, 2 бійки..

Опубліковано в 11:45 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    436

У період з 5 по 12 серпня до Пологівського відділу поліції надійшло 142 заяв і повідомлень із яких 17 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР). Особу злочинця встановлено по 14 заявам та повідомленням.

Крім цього, за вказаний період складено 103 адміністративних протоколи, а саме по лінії Безпеки Дорожнього Руху – 68, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 35 адміністративних протоколи.

Із числа кримінальних правопорушень зареєстровано 11 фактів крадіжок. Відкрито кримінальні провадження за ознаками ст. 185 ККУ (Крадіжка). Триває досудове розслідування проводяться оперативно-розшукові заходи.

Також, про підозру повідомлено чоловіку 1987 року народження, який викрав велосипед «Салют» з домоволодіння чоловіка 1977 року народження.

2-факти  нанесення тілесних ушкоджень. Відкрито кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження). Триває досудове розслідування.

2-факти шахрайства. Так, 9 серпня до Пологівського відділу поліції звернулась дівчина 1996 року народження, яка на сайті інтернет-магазину «SHELA» замовила товар на суму 3.933 грн. та продавець не виходе на зв’язок. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 ККУ (Шахрайство).

Пріоритетом Пологівського ВП залишається підтримання громадської безпеки, порядку, покращення результатів роботи по всім напрямкам оперативно-службової діяльності, та взаємодії з громадськістю.

Залишити відповідь