Захмарні суми та некоректні покази! Під Пологівським РЕМом вимагали пояснень

Опубліковано в 16:56 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 699

Захмарні суми та некоректні покази кіловат – саме це у своїх квитанціях побачили деякі пологівці, отримавши рахунки за електроенергію, спожиту в серпні.

Тому, у понеділок, 14 вересня багато обурених людей прийшли до Пологівського РЕМу щоб отримати пояснень щодо захмарних показників у своїх платіжках. Приїхали навіть із сіл.

В умовах карантину, людей до адмінбудівлі не впустили. Відповіли, що відбувся збій програми, та порекомендували написали заяву, чекати доки до них прийде контролер і запише реальні покази лічильників.

Два дні ми намагались вийти на зв’язок з начальником Пологівського РЕМу, але його на місці не було. В ході роботи з’ясували, що начальника немає, а є лише тимчасово виконуючий обов’язки, і він постійно на виїздах. Коли все ж додзвонились – у відповідь отримали: “надсилайте офіційного листа, дзвоніть на гарячу лінію та до прес-центру”. Але й там повний ігнор.

Та це не всі “вишеньки на торті”. Сьогодні отримали скаргу від одного з місцевих підприємців, який просто обурений діями РЕМівців.

– Вчора перелізли паркан моєї території. І без моєї присутності намагались щось “робити”. Добре, що в мене працюють камери. Дістались до лічильника і вимагали замінити на їхній, складали відповідний акт, і це все закінчувалось немаленькими сумами грошей. Викликали й поліцію на подібний випадок знайомі. Тож, що це відбувається? Чому переходять усі межі. Цей “беспредєл” колись закінчиться? – з гнівом висловився Віталій.

Тож, робимо висновки, що дійсно керівництво зараз дуже “зайняте”, і надавати пояснення своїм абонентам ніколи. А чим насправді займаються і чи дійсно на законних підставах обов’язково з’ясуємо!

Алла Гончар

Коментарів: 3

  • “Если хочешь покормить голодного, не давай ему своих денег, а дай снасть и выучи ловить рыбу”. В Ваших статьях вложена большая мудрость, какая сегодня приносит колоссальную пищу для ума.

  • Доброго дня. Хочу звернутися до керівництва РЕМу від імені усіх працюючих мешканців с. Пологи з пропозицією. З метою уникнення непорозумінь та конфліктних ситуацій, а це і захмарні суми та некоректні покази кіловат, перенести графік відвідування ( контролю ) споживачів на вихідні дні або в післяробочий час ( після 17.00) контролером Степаненко Лідією Іванівною.

Залишити відповідь