Запорізька область отримала 24 тис. доз препарату. Кого вже вакцинували?

Опубліковано в 9:11 Важливі, Новини, У регіоні    632

У Запорізькій області розпочали кампанію щеплення від коронавірусу препаратом Covishield COVID-19, який привезли з Індії.

Першим, кому зробили щеплення, став лікар-анестезіолог Ярослав Наговський. Крім того, першу дозу препарату отримали п’ять членів мобільної медичної бригади. На першому етапі кампанії планують вакцинувати 5 тисяч осіб, 1,3 тис. з яких — медики. Загалом регіон отримав 24 тис. доз препарату.

На сайті Запорізької ОДА йдеться, що 25 лютого кампанія імунізації стартувала в 7 міській лікарні Запоріжжя. Протягом першої години вакцинації щеплення отримали 24 медпрацівника.

На імпровізованому брифінгу, присвяченому старту вакцинації, медики ознайомили громадськість зі своїми подальшими планами. Перші години кампанії імунізації прокоментували головний державний санітарний лікар Запорізької області Роман Терехов, вакцинований медпрацівник та лікар, який робив щеплення.

Головний санітарний лікар області Роман Терехов вчергове підкреслив, що вакцинація проводиться виключно офіційно зареєстрованим та перевіреним препаратом. Щеплення проводиться безкоштовно та добровільно. Імунізацію можуть здійснювати лише спеціально навчені медпрацівники. Усього в області працюватиме 24 мобільні бригади.

Ярослав Наговський, як перший, хто отримав щеплення, поділився з журналістами своїми враженнями  і запевнив у гарному самопочутті.

Я прийняв рішення про вакцинацію добровільно та усвідомлено, бо короновірусна хвороба на сьогодні є надзвичайно небезпечною у порівнянні з іншими вірусами. Особисто як лікар я щодня спостерігаю як люди складно переносять це захворювання. На жаль, бувають і летальні випадки. Вакцина формує імунітет проти вірусу та допомагає попередити розвиток можливих ускладнень. Вона ніяк не позначається на здоров’ї і людина може вести цілком нормальний спосіб життя, – підкреслив він.

1 коментар на “Запорізька область отримала 24 тис. доз препарату. Кого вже вакцинували?

Залишити відповідь