ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ до 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів із території Пологівського району

Опубліковано в 12:30 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    500

На Пологівщині проводиться низка заходів з нагоди відзначення 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів із території Пологівського району, що тривало з 14 до 19 вересня. Серед перших були визволені села Новоселівка, Федорівка (колишня Чубарівка) – 14 вересня, Кінські Роздори, Воскресенка (колишня Чапаєвка) – 16 вересня, м. Пологи – 17 вересня, Тарасівка, Басань – 18 вересня, та останнім було село Вербове – 19 вересня. Тож, саме у ці дні відзначаються Дні села та День міста.

Наразі, в районі упорядковані усі пам’ятні місця та меморіали подій Другої світової війни. Органами місцевого самоврядування будуть проведені відповідні урочисті заходи. Тож запрошуємо усіх мешканців Пологівщини на районний захід 17 вересня до Братської могили загиблих під час Другої світової війни, з метою вшанування полеглих та покладання квітів до меморіалу, початок о 10 годині. О 9:30 розпочнеться пам’ятна хода. В урочистій програмі будуть представлені тематичні номери від місцевих артистів.

Окрім того, на мікрорайоні Пологи-5 буде проведено мітинг, що почнеться з традиційної ходи, початок о 8:00.

За інформацією відділу культури і туризму Пологівської РДА

1 коментар на “ЗАПРОШУЄМО НА УРОЧИСТОСТІ до 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів із території Пологівського району

  • В планах тематичних заходів присвячених цим датам ,в цей день, такий захід , як проведення дискотек та феерверків необхідно відмінитиАдже інакше , ніж цинізм , дискотеку як тематичних захід в планах проведення цього дня ніяк назвати неможливо.

Залишити відповідь