ЗАТВЕРДЖЕНО: Стратегію розвитку Пологівської міської ОТГ до 2027 року та План економічного розвитку

Опубліковано в 15:27 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    545

Сьогодні на сесії міської ради прийнято рішення “Про затвердження Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року.”

Процес підготовки Стратегії розвитку та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розпочався в квітні 2020 року та тривав по жовтень 2020 року.

За цей час було створено робочу групу з підготовки Стратегії, до якої увійшли представники міської ради та її виконавчих органів, представники великих, середніх, малих підприємств і приватні підприємці, представники громадських організацій. Проведено 4 засідання робочої групи, які відбувались у відкритому режимі, тому усі бажаючі мали можливість брати участь в розробці Стратегічного плану.

Стратегія буде реалізовуватися у два етапи: перший – 2021-2023 роки, другий – 2024-2027 роки.
Стратегічне бачення досягатиметься у процесі реалізації трьох стратегічних цілей:
Стратегічна ціль 1. Розвиток конкурентоспроможної економіки
Стратегічна ціль 2. Забезпечення високої якості життя
Стратегічна ціль 3. Створення умов для всебічного гармонійного розвитку жителів громади

Для досягнення стратегічних цілей протягом 2019-2023 років планується реалізувати 95 проєктів.

Очікується, що реалізація основних положень Стратегії дасть можливість створити реальні умови для піднесення життєвого рівня населення, вирішення соціальних проблем на основі росту економіки, підвищення ефективності роботи господарського комплексу шляхом структурних перетворень, використання наявних природних, мінерально-сировинних, трудових, матеріальних, фінансових ресурсів, забезпечення екологічної та техногенної безпеки.

Стратегія розвитку громади є живим документом, до якого можуть (і повинні) вноситися зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями розвитку і мінімізації ризиків.

Окрім того, Розпорядженням міського голови від 07 квітня 2020 року № 84 було вирішено долучитися до Ініціативи Європейського Союзу “Мери за економічне зростання”, підписати угоду про членство та здійснити ряд заходів для забезпечення сталого економічного розвитку громади.

Першочерговим завданням була розробка у співпраці з приватним сектором та громадянським суспільством Плану місцевого економічного розвитку Пологівської міської ОТГ на період 2021-2022 роки. Це перша спроба громади, підійти до планування економічного розвитку по нових сучасних методиках, створення партнерства із приватним сектором, втілення спільних проєктів. План готувався в стислі терміни відповідною робочою групою.

Відповідно до поставлених цілей протягом 2 років планується впровадження 15 проєктів, що відповідають основним цілям економічного розвитку громад та які були включені до Стратегії розвитку Пологівської міської ОТГ.

Після експертної оцінки координаторів ініціативи «Мери за економічне зростання» в Україні «Плану місцевого економічного розвитку Пологівської ОТГ», був схвалений експертами Світового банку, які вважають, що план відповідає принципам Ініціативи.

Сьогодні на сесії міської ради прийнято рішення “Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади”.

Попереду залишається покрокова реалізація заходів.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

1 коментар на “ЗАТВЕРДЖЕНО: Стратегію розвитку Пологівської міської ОТГ до 2027 року та План економічного розвитку

  • Семілєтку за …пяать лєт! Тока ночь простоять да день продіржаться на самоізоляціі – доживіть до 27 года, як ще вибируть! Стратеги… Он новий зільоний мер обіщав 90% руководства ОТГ розогнать нах! )))

Залишити відповідь