Завершено перший етап реконструкції ділянки «Пологи – Комиш-Зоря»

Опубліковано в 15:45 Важливі, Новини, У регіоні    354

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на в.о. голови компанії Євгена Кравцова, «Укрзалізниця» завершила будівництво роз’їзду на 327 км перегону «Магедове – Комиш-Зоря».

Таким чином компанія повністю завершила перший етап реалізації проекту з реконструкції ділянки «Пологи – Комиш-Зоря». Це дозволить значно збільшити пропускну здатність на маріупольському напрямку.

«Інтенсивно реалізуємо проект по реконструкції ділянки “Пологи – Комиш-Зоря”, в минулому році почали з колійного розвитку станції “Комиш-Зоря”», – зазначив Євген Кравцов.

На цьому тижні, комісією «Укрзалізниці» роз’їзд був прийнятий в експлуатацію. Як повідомив голова комісії, директор регіонального філіалу «Придніпровська залізниця» ВАТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський, придніпровські залізничники виконали значні обсяги колійних і монтажних робіт, зберігаючи рух поїздів на маріупольському напрямку.

Фахівці господарства сигналізації та зв’язку включили і відрегулювали пристрої радіозв’язку, оповіщення, мікропроцесорної централізації, світлофори. Роз’їзд отримав сучасне освітлення.

Залишити відповідь