“ЖЕРТВИ ТКАЧА”: Журналісти телеканалу ICTV звертаються до пологівців!

Опубліковано в 12:06 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    4 232

Шановні жителі міста Пологи! Вас вітає команда програми «Більше ніж правда» телеканалуICTV. Ми знімаємо фільм, присвячений роботі правоохоронної системи в Україні.  Аби об’єктивно висвітлити ситуацію, ми шукаємо реальні історії по всій країні, які ілюструють проблематику теми. Наша команда ознайомилася із низкою публікацій про трагедію, яка сталася у Пологах кілька років тому: Вісім років відсидів ні за що… (khpg.org)

З інформації зі ЗМІ відомо, що жителя міста Пологи Якова Поповича засудили до 15-річного ув’язнення за згвалтування та вбивство. Після позбавлення волі злочини не припинялись. І лише через 8 років правосуддя встановило, що чоловік не винен та затримало нового обвинуваченого.  Детальніше історію можна прочитати за посиланням вище.

Ми не знаємо, наскільки достовірно викладені факти у даній публікації. Якщо ця історія правда – наша команда хотіла би поспілкуватись із учасниками трагедії. Тому просимо, якщо хтось має контакти людей, імена яких згадано в статті, – дайте знати про це. Писати можна на фейсбук сторінку журналіста Анастасії Левченко:  Анастасия Левченко | Facebook

Контакти людей, яких шукаємо:

  1. Родичів, друзів Яни Попович
  2. Яків Попович
  3. Сергій Ткач + його родичі\друзі\знайомі\адвокати
  4. У статті йдеться про 80 випадків згвалтувань та вбиств. Із матеріалу незрозуміло, у якому місті вони відбулися, однак якщо комусь відомі контакти інших жертв – просимо поділитися.

Дякуємо за увагу!

Коментарів: 7

  • Та сколько ж можно их трогать???!!! Может они уже не хотят туда, в прошлое, не думали?

    • І можна, і треба – бо… в цій історії є два типи жертв. Одні постраджали безпосередньо від серійного вбивці, маніяка Ткача. Інші постраджали від системи, яка й досі процвітає в Україні, і конкретно від своїх земляків – мінтів, прокурорів, суддів. Найголовніші “співучасники” справи Ткача й досі преспокійно проживають поміж чесних пологівців. І гарно себе почувають не відчуваючи будь якої за собою вини… Бо за “помилки” є покарані, але не керівники, а виконавці, другими словами “стрілочники”, як це зазвичай буває у недемократичних суспільства. Та й покарані так, для годиться. Всі “винні” які будь якою ціною оперативно виконували накази кервництва, через рік-три вийшли на волю… А керував Пологівським райвідділом міліції, мінти якого затримували та розслідували цю справу, О.П. Покутній. Наглядав за всим тим несмішним цирком, який звався слідством, Ревут О. Ф. на той час прокурор Пологівського району… Відомі у нашому краї громадяни – хоч у “почесні” та “заслужені” пологівці їх висовуй! Крім іншого, невинно засуджені не просто отримали сроки, та по повній відчули на собі відношення за такі злочини співкамерників – дехто й загинув за гратами. Отака х…. малята!

  • А судил всех главный Омельчук. Эти ряды можно продолжать бесконечно…РЯДЫ ТУПЫХ , ГНИЛЫХ ЭЛЕМЕНТОВ ВСЕЙ СИСТЕМЫ. ТАКОЙ ПОЗОР ПОЛОГОВСКОЙ ПОЛИСИИ НИКОГДА НЕ ОТМЫТЬ.

    • Так. До недавна обіймав посаду голови суду. На пенсії. На гарній пенсії, роботягам, та навіть багатьом підприємцям, таких грошей ніколи не бачити! При цьому страшенно скупа особа – маючи все економе на дрібницях. А коли це створіння брикнеться, то по закону його поховання та поминки теж будуть за народні гроші – з бюджету! При цьому незаконно засудженим людям, держава, від імені якої він виголошував вироки, за великим рахунком нічого не компенсувала в грошовій формі, і навіть не вибачилася – така вона, Україна… Гордімося?

Залишити відповідь