Знайомтесь: У Пологах новопризначені керівники 📷

Опубліковано в 17:33 Важливі, Новини, У Пологах    3 292

Новий робочий рік в Пологівській міській раді розпочали оновленим та поповненим складом. З січня 2020 року тут працюють відділ культури і туризму та відділ освіти, молоді та спорту.

У п’ятницю, 3 січня, міський голова Юрій Коноваленко зустрівся з освітянами та працівниками культури, представив новопризначених керівників та спеціалістів даних відділів.

На зустрічі з директорами шкіл Пологівської ОТГ, завідувачів дошкільних закладів, керівників ДЮСШ, навчально-виробничого комбінату, методичного центру та профспілки освітян міський голова представив начальника відділу освіти, молоді і спорту Пологівської міської ради Сергія Бандурка та провідного спеціаліста відділу Ірину Лемешко.

Директором комунального підприємства «Господар», який обслуговує загальноосвітні заклади у сфері харчування, призначено Зою Волик.

Розпорядженням голови, як така, що пройшла конкурс на посаду начальника відділу культури і туризму Пологівської міської ради призначена та приступила до виконання своїх обов’язків Марина Діденко.

Зустрічі мали ознайомчий та вітальний характер. Міський голова не тільки привітав освітян та культпрацівників з новими керманичами, висловивши сподівання на плідну співпрацю, але й коротко окреслив першочергові завдання двох важливих галузей, наголосивши, що бюджети на їх розвиток вже закладені.

«Роботи в 2020-му буде багато, тому підійти до виконання поставлених задач потрібно виважено, серйозно та спільно засукавши рукава», – наголосив Юрій Коноваленко.

Джерело: Пологівська міськрада

Коментарів: 37

 • Тут ось людина запитує під Вашою статтею “МЕНЕ ХВИЛЮЄ…” Міська рада оголосила відкриті вакансії. Чи можна сподіватися, що на нових посадах будуть нові обличчя? (Відео-відповідь) від 22.11.2019 –
  “Анонім сказав:
  08.01.2020 о 10:58
  Так а де ж продовження? Де нові обличчя на нових посадах? Якщо ПІК почали цю тему, так треба і крапку поставити. Громада утворена, які відділи, які служби працюють, хто там працює? Чи кастинг триває і досі???”
  То чому б під свіжими “побрехеньками” від міського голови про “нові обличчя” дещо й не уточнити? Так от – серед новопризначених та вже працевлаштованих керівників (за результатами конкурсів) таки ж є й “нові обличчя” …тільки пов’язані вони з фейсами “старих керівників”! 😉 А саме: перший заступник міського голови працевлаштував дружину, один з заступників прилаштував в міськраду невістку, у іншого заступника в міській раді тепер працює співмешканка, у очільтниці загального відділу у міськраді тепер влаштований син, а у секретаря ради – дочка! Це тільки родичі… Друзі, коханки, потрібні люди, і т.д., теж є – куди без них! Але то вже інша, документально не підтверджена категорія… 🙂

 • Нові маски на старих обличчях, куди дивиться СБУ, НАБУ, Поліція корупція чистої води.

  • ново”припечені” блатові та рідня. простолюдину навіть і мріяти про проходження на ці посади, неможливо. ось ще онучата підростуть їм теж буде гарантовано містечко…

 • А у деяких кандидатів на посаду гол. спеціалістів які подали документи на конкурс (та звичайно пройшли успішно його!!!бо дружина Заступника міського голови). Немає відповідної освіти!!!!як взагалі можна прийняти дакументи????і допустити до участі у конкурсі????

 • комісія “потрібним людям” надавала білети з зазделегідь готовими відповідями!!! Це є факт зі свідками! Конкурс було оголошено для формальності, всі посади вже були розподілені між ріднею та наближеними до можновладців ще до проведення фарсового конкурсу, а людям замилили очі. Ех Юріє Анатолійовичу, впали ви в очах своїх виборців нежче дна… Нехай всі обрані спробують перездати при незалежній комісії на яку місцеві органи влади нематимуть жодного впливу. (наврядчи залишиться хочаб один з кандидатів)

 • Чому стільки негативу? Скажіть будь ласка чим всі новопризначені посадовці вам не вгодили? Як будуть помилки, тоді вже і оцінки виставимо. А наш мер не заслуговує такої неповаги. З усіх очільників він найбільше зробив для нашої громади.

 • Які ви злі. Головне результат роботи. Всі новопризначені посадовці компетентні спеціалісти давайте дамо їм шанс. А мер не заслуговує такої неповаги. Він найкращий із очільників якого ми обирали.

  • якби вони честно пройшли конкурс і перемогли в ньому то так хай працюють еле ж там більша половина родичів це вас не насторожує??? це не є монархія!!! але це точно порушення Закону, а якщо вони не дотримуються Закону про конфлікт інтересів!значить і порушують інші Закони!!!! . І навіщо тоді було давати інтерв’ю про чесність і прозорість цього конкурсу????

  • якби вони честно пройшли конкурс і перемогли в ньому то так хай працюють еле ж там більша половина родичів це вас не насторожує??? це не є монархія!!! але це точно порушення Закону, а якщо вони не дотримуються Закону про конфлікт інтересів!значить і порушують інші Закони!!!! . І навіщо тоді було давати інтерв’ю про чесність і прозорість цього конкурсу????

  • Так і є мер кращий …серед гірших! Та й вибрали Анатоліча бо мало хто знав що він вже люстрований на попередній посаді, а ця “виборча дірка” в законі, був чи не єдиний шанс знову сісти у керівне крісло, а не “трудовиком” у школі… Крім того, Закон про корупцію не передбачує потурання в покаранні для порушників, якщо вони гарні спеціалісти, чи зробили “для нашої громади” більше за інших…

  • Статистика річ вперта! Правда державний відділ статистики реорганізували на нуль, а його приміщення, що в будинку міськради, дивним чином “купили” приватні підприємці ФО Носенко, але мова не про це, а про – “…наш мер не заслуговує такої неповаги. З усіх очільників він найбільше зробив для нашої громади…”? Питання ж риторичне, хоча при нинішньому меру оцей собачка, дохлий, зовсім дохлий, що на фото, лежить собі на розі Центрального міського кладовища та Великого базарю всього тільки два тижні, а при колишньому мері він не тільки гасав містом, по ринку, серед торгівців, та покупців-жителів громади, а ще й розповсюджував різну “заразу” не один рік! От і робіть висновки…))) https://picua.org/images/2020/01/11/af590b785595228c27a62bb07bf908fa.jpg

 • Про всіх посадовців розмови не має а ті, що пройшли з порушенням закону, нехай перездадуть незалежній комісіі, якщо вони компетентні а ні на рее вздьорнуть або за грати. Влада !!!!! Чхали вони на людей.

 • Ну хоч на ПІК коментарі справедливі є, і це не про два останні, на Районці жодного коментаря…

 • Даремно ви так на очільника громади… Наш мер дійсно не заслуговує на таку жостку критику в вирішенні кадрових питаннь Пологівської ОТГ! Юрій Анатолієвич кар’єрист з багаторічним досвідом, він все зробив правильно – директором комунального підприємства «Господар» призначено сторонню від його родини особу!

  • …то Ви мабуть мали на увазі “Пологвські вісті”, там таки …да – не дуже коментують… бо нема сенсу “пичатать ” … ))) головред все по своєму, через себе пропускає-редагує… вона ж в БГПІ (БДПУ) навчалася…. А у “Районці” коменти по темі таки є, бо там всі закінчили БУМИБ, як і Юра Єнакієвський, у свій час! )))

 • Найцікавіше те, шановні коментатори, що ніхто з вас не має достовірної правдивої інформації, не володіє фактами, зате вмієте одразу підтримати когось, хто через свою особисту образу обливає брудом людей. байдуже хто це – мер, працівники міської ради, чужі вам люди. з ким доводиться жити в місті!!! з тупим стадом!!!

 • Я гадаю що всі близкі особи які працюють разом в міській раді, не робили б собі гірше, і не порушували закони, У кожній установі є юристи які за цим слідкують. А стосовно “оцей собачка, дохлий, зовсім дохлий, що на фото, лежить собі на розі Центрального міського кладовища та Великого базарю всього тільки два тижні” особисто мер і не повинен цим займатись, є спеціальні структурні підродліли які повинні за цим слідкуавти з них і СПРОС.

 • А чому всі критики сидять “ровно на попі” і не чого не роблять для розвитку громади, а тільки критикують. Вийдіть на вулиці міста і покажіть – як треба. Видвигайте свої кандидатури на мера міста і ми подивимося на що ВИ спроможні! Критикувати легче, ніж щось зробити!!!!!!!!!!!!!!!

  • а як потратипи до тої самої громади, не підкажете? “конкурс” яскраво дав зрозуміти, що стороннім людям туди дорога закрита. не кажучи вже про те, щоб стати мером! скільки осіб зі стажем роботи було відсіяно? з якісною освітою? а декому просто пощастило вдало вийти заміж! дуже багатьом хотілось дійно принести користь громаді своїми знаннями, вмінням і досвідом! справа в тому, що робити не дають!!!!

   • Ви або подавали на конкурс і не пройшли, і Вас бере злість та образа. Якщо не пройшли і вважаєте, що несправедливо, чому не оскаржували результати? Або ж Ви нікуди не подавали документи і судите по чутках, тоді Ваш коментар тільки звичайний набір слів. Хочете принести користь своїй громаді – коментарі під новинами і всиловлювання свого ФЕ, не той спосіб. Робити не дають – зачинили у хаті? на ланцюг посадили? у тюрму? що Вам не дають робити?

     • Ахахахахахахаха))) а Ви хотіли улічити? На жаль, ні, я не член конкурсної комісії, а якби був, то зробив би все, аби не допустити до конкурсу ось цих всіх коментаторів, які вміють тільки скаржитися. Насправді я такий же громадянин як і Ви, і просто хотів дізнатися, що ж таке людям роблять, що «робити не дають!!!!». Зв’язують, закривають десь, по рукам б’ють??? Що? Що людям заважає приносити користь своєму місту? Конкурси? Чужі успіхи? Заздрість? Але відповіді не отримав. Лише соплежуйство і дитячі образи. Тому, вибачте йду звідси.

   • Посада мера міста обирається народом а не конкурсом. Зробіть щось за що б вибрали вас. Я думаю якщо у вас був шанс взяти на роботу когось з членів родини то всі б ним скористалися. Але “в чужому глазе соринку видно а в своем бревно не замечаешь” як раз доречний вислів

    • сирьожа, а яка з вас користь своєму місту – одні витрати! як “балакали по рузкі” користі місту було більше… )

     • По-перше, Ви не знаєте хто я, де працюю і про мою користь рідному місту взагалі нічого! По-друге, скиньте, будь-ласка контактні дані, я повідомлю про Вас в СБУ, як про любителя тих, хто “балакає по рузкі”. )))

   • Якщо ви не дуже компетентні в справах призначень тоді краще не коментувати. Посада мера це виборна посада, до чого тут конкурс

 • На вулицях міста дещо інші справи робляться, які аж ніяк не принесуть користь громаді! Люди хотіли показати на що спроможі, але ж не дали!

 • ну дружина ж заступника міського голови таки не має відповідної освіти і це факт!!!!так вона навчається ще але ж вимоги були овіта магістра і стаж роботи!!! чи вимоги не для всіх????

 • А хто проходив конкурс, коли на деякі посади людям прямо говорили не подавайте документи там все вирішено. І де закон?

Залишити відповідь