“1 день з військовими”. “Учора” ми були на їх присязі, сьогодні з ними стріляли… (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано в 19:42 Важливі, Новини, У районі, У регіоні, Фото-галерея    1 290

Днями призвані військові 5 районів області (Більмацького, Розівського, Чернігівського, Токмацького, Пологівського) сьогодні побували на військових навчаннях зі стрільби.

286 військовослужбовців військової частини А 7282 (116-го батальйону територіальної оборони) Збройних Сил України виконали практичні завдання зі стрільби у справжніх бойових умовах: серед степу, у кар’єрі та штучному диму.

Командир батальйону – Сергій Олександрович Безверхий. Він чітко видавав накази та злагоджено проводив свою роботу з бійцями. 

Олександр Філіпов вперше узяв до рук зброю

(с. Богданівка, Чернігівський район)

 – Відчуття не передати на словах… Це перший досвід у моєму житті, і доволі вдалий. У мішені потрапляв більш-менш влучно, гадаю, все попереду. До призову працював хліборізом. Вдома за мене хвилюються рідні – дружина, двоє дітей. Передаю привіт, і прошу не перейматись, у мене все добре, умови проживання, і харчування. Скоро повернусь! – говорить Олександр Олександрович.


Ми відвідали і казарму військовослужбовців, що знаходиться у колишній Балочкинській ЗОШ та побачили побут військових, умови проживання, харчування.

Тут тепло, і є усі необхідні умови. Вони смачно готують і інших годують, власноруч побудували баню, рубають дрова, та користуються польовою кухнею.

Під час обходу частиною, військовий комісар Пологівського райвіськомату Олександру Манжос запитувався у хлопців чи все у них є, чи є потреба ще у чому. Військовослужбовці відповідали що нічого наразі не потребують. За словами Олександра Володимировича, військового комісара, усі ці умови вдалося створити для бійців у дуже короткі терміни, завдяки небайдужим пологівським директорам підприємств, владі, та спільними зусиллями усіх, хто відгукнувся на допомогу.

Горькавий Генадій Іванович

Майор, перший заступник командира батальйону територіальної оборони, начальник штабу

Завдяки Пологівському, Токмацькому військовому комісару, як і комісарам інших районів, неочікувано для нас, спільними зусиллями, швидко, у найкоротші терміни досягли таких умов для перебування наших бійців. Це війська, які спеціалізуються саме на охороні та обороні території, де вони та їх родини перебувають. Це не перші наші збори, а здається треті-четверті, ми були інструкторами у Харківській та Дніпропетровській областях, але умови ж зовсім інші. Сьогоднішня бойова стрільба показала навички та вміння солдат при поводженні зі зброєю. Військовослужбовці перебуватимуть тут до 24 грудня.


Дякуємо військовому комісару, підполковнику Олександру Манжосу за можливість провести цей день з тими, хто нас захищає!

Хлопцям дякуємо за гарячий чай та надсмачний суп, кашу! Ви молодці!

До відома:

Як інформує Запорізький обласний військовий комісаріат, 19 грудня 2018 року з особовим складом бригади територіальної оборони Запорізької області пройшли перші заняття з тактичної підготовки. Програма занять підрозділів ТрО, під час проведення навчань в Запорізькій області в період з 14 по 23 грудня 2018 року, дуже насичена. 

В цей період військовозобов’язані та резервісти запорізької бригади ТрО отримають ази з вогневої, тактичної, інженерної підготовки та тактичної медицини під керівництвом та наглядом професійних інструкторів (діючих військових, представників силових структур та громадських організацій), а також резервістів – ветеранів бойових дій на сході України.

Пріоритетами індивідуальної підготовки військовозобов’язаних та резервістів є: вивчення будови та технічних характеристик особистої стрілецької зброї; розподіл секторів контролю і техніка пересування; усунення проблем, що виникли при вогневому контакті; використання особливостей рельєфу місцевості та інших укриттів; реакція на вогневий контакт із супротивником і вихід із нього; надання першої медичної допомого в польових умовах.

Під час індивідуальної інженерної підготовки особовий склад ознайомиться з особливостями і технічними характеристиками детонаторів; зовнішнім виглядом та будовою вибухових пристроїв, їх технічними характеристиками. 

Головними темами з тактичної медицини будуть техніка підходу та оцінка стану пораненого бійця; алгоритм дій при наданні першої допомоги (в «червоній», «жовтій» та «зелених» зонах), а також порядок евакуація пораненого.

На заняттях з вогневої та тактичної підготовки основна увага буде приділятися злагодженню дій у складі окремих підрозділів всіх рівнів під час виконання спеціальних операцій.

Коментарів: 2

Залишити відповідь