+1 петиція у Пологах: “Відсутність води в часи пік”

Опубліковано в 15:22 Важливі, Новини, У Пологах    663

9 серпня на порталі “Розумне місто_Пологи” було додано петицію від місцевої жительки, яка скаржиться на відсутність води:

Кожного дня після 17:00 по нашій вулиці (Перемоги) зникає вода. Інколи біжить тоненькою цівкою. І так до 21-ї години. Ніяк не тільки приготувати вечерю, а й руки помити. Кількома вулицями вище – вода круглі сутки та з добрим напором. А ми щоліта страждаємо, вдень напор малий, а під вечор зовсім немає. До директора водоканалу зверталися. Кілька днів вода була як належить, а потім знову почала зникати. Водовід у нас по вулиці новий – кілька років йому. Перші роки було все добре.

Для того, щоб скаргу розглянули у міськраді необхідно зібрати 100 підписів.

Нагадаємо, однією з останніх петицій на даному порталі було – створення кладовища для тварин. Необхідної кількості голосів так і не набралось:

У Пологах хочуть створити кладовище для тварин

Коментарів: 3

  • Цинізм або бюрократія.
    Новий водовід – нема води, щоб в міській раді на це звернули увагу – потрібно набрати певну кількість ,волаючих про допомогу ,голосів. Як би так було із зарплатнею до відповідальних посадовців.Є вода- є і зарплата,яка не мала – про це говорять щорічні податкові декларації…але при цьому вони ще примудряються й премію отримувати за свою бездіяльність.

Залишити відповідь