1 вересня у школи Пологівської ОТГ піде 2616 учнів, з них – 270 першачків

Опубліковано в 16:47 Важливі, Новини, У Пологах    943

В новому навчальному році в закладах загальної середньої освіти буде навчатися орієнтовно 2616 учнів, з них 270 першачків. Адміністраціями шкіл громади спільно з батьківською громадськістю було створено максимально комфортні умови для навчального процесу.

25 – 26 серпня відбулася перевірка навчальних закладів громади на предмет їх готовності до нового навчального року. В складі комісії працювали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пологівської міської ради; начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської міської ради; начальник Пологівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області; методисти комунальної установи «Пологівський методичний центр»; інженер з технічного аудиту Пологівського РЕМ; провідний спеціаліст (з питань загальної освіти) відділу освіти, молоді та спорту; голова районної організації профспілки працівників освіти; начальник Пологівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області; помічник лікаря епідеміолога відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Пологівському районі; інженер-енергетик комунального підприємства «Господар»; директор КП «Господар» Пологівської міської ради. В ході перевірки стану готовності всіх закладів освіти фахівці дійшли висновку, що всі заклади повністю готові до початку освітнього процесу.

В рамках підготовки до нового навчального року проведені ремонти у класних кімнатах. Для перших класів в рамках програми «Нова українська школа» закуплено меблі (парти, стільці, вчительські столи та стільці, шафи), засоби навчання (дошки, фліпчарти тощо), нова оргтехніка, комп’ютери та мультимедійні засоби. В міських закладах закуплено обладнання для облаштування харчоблоків.

Велика увага приділена і підготовці навчальних закладів до роботи, згідно з новими карантинними вимогами та рекомендаціями. Щоб захистити здоров’я дітей та педагогів заклади придбали безконтактні термометри, антисептичні засоби, на підлозі нанесена розмітка для максимального збереження соціальної дистанції між учнями, облаштовані куточки для санітарної обробки рук дезінфікуючими засобами, облаштовані місця для використаних масок та рукавичок. Персонал забезпечений засобами індивідуального захисту у необхідній кількості.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Нагадаємо, в Запорізькій області визначена робота закладів освіти в умовах карантину:

 • Керівниками закладів освіти розроблені маршрути руху здобувачів освіти.
 • Складено графіки, за якими буде відбуватися допуск здобувачів освіти до закладу.
 • Допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, буде заборонено.
 • Педагогічні працівники закладу освіти перед початком занять проводять опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.
 • У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби здобувачі освіти тимчасово ізолюються в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.
 • Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора.
 • Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях.
 • Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без захисних масок.
 • На вході до всіх приміщень закладу організовані місця для обробки рук антисептичними засобами.
 • Пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами, аудиторіями мінімізоване.
 • У розкладі занять передбачено можливість визначення різного часу початку та закінчення занять (перерв) для різних класів та груп.
 • Забезпечено раціональне використання запасних виходів із закладу освіти.
 • Виокремлено зони переміщення для різних вікових категорій здобувачів освіти.
 • Передбачено проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі.
 • У санітарних кімнатах забезпечено наявність рідкого мила, антисептичних засобів для рук та паперових рушників (або електросушарок для рук).
 • Використання багаторазових рушників заборонено.
 • Після кожного навчального заняття будуть проведені провітрювання впродовж не менше 10 хвилин.
 • На території закладів розміщені контейнери/урни з кришкою для використаних масок.

Залишити відповідь