10-й Великодній ярмарок: смаколики, рекорди, та губернатор у Пологах 📷

Опубліковано в 17:49 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    1 448

Сьогодні, за гарною традицією, як і вже 10 років поспіль (з 2010 року) у Пологах відбулась виставка-ярмарок під назвою “Славімо Великдень”.

Організаторами заходу є Пологівська міська рада.

Для участі у щорічному ярмарку потрібно бути лише творчою людиною, сповненою позитиву та креативу. За словами організаторів, в цьому році рекордна кількість учасників ярмарку – аж 63. Під яскравий концерт від вокальних та хореографічних колективів міста й району, люди могли роздивитися товар, скупитися, та просто прогулятися, відпочиваючи.

На ярмарку були представлені як завжди яскраві іграшки, дивовижні смаколики-тістечка, медово-імбирні пряники, цукрові прикраси, розмаїття винних напоїв домашнього виробництва, воскові фігурки, картини, вишиванки, кошики з лози та вироби з паперових стрічок, вив’язана великодня атрибутика, тощо. Сьогодні тут було багато майстрів не лише з Пологівщини, ай Гуляйпілля, Більмаку та навіть із Закарпаття.

Слова привітання лунали від міського голови Юрія Коноваленка, голови районної ради Олександра Покутнього та голови Пологівської РДА Артура Крупського. Учасникам Великоднього ярмарку, діячам культури, освіти та простим пологівцям було вручено грамоти.

Шанованим гостем на заході був голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль. Він також відзначав пологівців Почесними грамотами та побажав миру, злагоди й добра усім людям. Його увагу прикували вишиванки та вироби торгівельної марки “Добра глина”. Ці товари дійсно були найпопулярнішими сьогодні серед покупців.

Також, дуже розчулила та зворушила ідея працівників пологівських дитячих садочків. Вони власноруч створили велике дерево, яке було прикрашене сучасними, креативними, великодніми крашанками, зробленими руками пологівських дошкільнят. Ці вироби разом з побажаннями, написаними на них, можна було взяти собі безкоштовно – найкращі презенти, зроблені з любов’ю маленькими янголятами.

Ювілейний Великодній ярмарок створив святковий настрій для пологівців та гостей міста. Адже попереду Вербна неділя та найголовніше свято всіх християн Великдень. Тому, всі разом славімо Великдень, славімо Пологівський край і його майстрів, славімо Україну!

Оля Белименко

Залишити відповідь