«100-РІЧЧЯ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ»: пологівці на квест-грі у Більмаку

Опубліковано в 21:33 Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Фото-галерея    278

5 червня у Більмаку відбувся обласний захід – квест-гра «100-річчя Української революції», присвячений пам’яті подій початку ХХ століття. Захід організований та проведений, КЗ “Обласний центр патріотичного виховання молоді” Запорізької обласної ради.

Участь у грі взяло 12 команд серед яких дві команди з Пологівського району, а саме, команда «Гарвард» ДЗ «Пологівський професійний ліцей» та команда «БТР (бо ти радієш) КУ «Пологівська СРШ №2 І-ІІІ ст.»

За допомогою різного виду завдань, випробувань, історичних хвилинок та інформаційних зупинок, учасники квесту згадали найважливіші події Української революції 1917–1921 років та її героїв, політичних, громадських, військових, культурних діячів революції 1917-1921 років, таких як: Симон Петлюра, Павло Скоропадський, Номан Челебіджихан, Євген Коновалець та інші.

Юнаки та дівчата повинні були пройти 13 завдань, дати відповіді на питання та подолати спортивну смугу перешкод, зібрати та розібрати автомат, влучно стріляти з пневматичної зброї та луку, надавати першу медичну допомогу. Біля кожної зупинки на учасників чекали судді, що розповідали цікаві факти про історичних діячів. Головне завдання, не тільки визначити найсильніших інтелектуалів та спортсменів, а відкрити для школярів Запорізького регіону імена історичних діячів, які творили українську історію і боролися за незалежність.

Участь у заході забезпечено за рахунок районної програми «Національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021роки» відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Залишити відповідь