100 сіл Запорізької області безкоштовно підключать до швидкісного інтернету

Опубліковано в 13:31 Актуально, Важливі, Новини, У регіоні    859

Уряд затвердив розподіл коштів між громадами для реалізації проєкту “Інтернет-субвенція”. У Запорізькій області 27 громад пройшли відбір та отримали загалом 15 млн грн на підключення швидкісного інтернету. 

Про це сьогодні повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух на пресконференції з актуальних питань життєдіяльності регіону.

Очільник області зазначив:

  • Починаючи з березня, ми активно комунікували з громадами  та знаходили ті села, де відсутні діючі провайдери швидкісного інтернету та, водночас, наявні громадські заклади, – підкреслив керівник ОДА.

Завдяки державній субвенції у Запорізькій області вперше до оптичного інтернету підключать 100 сіл регіону. В першу чергу, гроші отримають ті громади, які найшвидше оформили заявки. Це Нововасилівка, Якимівка, Чернігівка, Михайло-Лукашеве та інші. Швидкісним зв’язком забезпечать понад 80 закладів первинної медичної допомоги, 62 будинки культури, 59 бібліотек, 37 шкіл та 26 дитсадків, 15 Центрів надання адміністративних послуг.

Коментарів: 2

  • Тут счатай в центре Полог никак не проведут интернет особенно по улице Гастелло,а в сёлах хотят провести и коллективные письма писали и “0” результата….

  • …а в селах і нада, тока свєрхскорсной от Ілона Маска со спутніков на шару – сразу поголовьє коров, свиней, курей, і даже кролєй увілічітся в рази, а члєнов агробаронов на джіпах уменьшиться в дісяткі! інтирнет – сила, колхоз – могила!

Залишити відповідь