13 шкіл району взяли участь у всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») (ФОТО)

Опубліковано в 21:07 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    395

Команди із 13 закладів загальної середньої освіти району стали учасниками районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що відбувся 18 травня на базі Пологівської гімназії «Основа».

Юні козачата показали добрі знання у конкурсі з історії козацтва «Відун». Учасники вміло долали смугу перешкод, надавали першу медичну допомогу, змагалися у влучності стрільби. Також цікавими для команд виявилися конкурси стройової підготовки «Впоряд», «Рятівник», «Козацька пісня».

Дуже сподобалися учасникам змагання «Влучний ствольщик», що провели представники Пологівського районного сектора Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області.

За підсумками районного етапу гри І місце посіла команда із Новоселівської загальноосвітньої школи, ІІ місце – команда із Вербівської загальноосвітньої школи, ІІІ місце – із Федорівської загальноосвітньої школи. Разом з тим, не було команди, яку б не відзначило журі окремо за підсумками одного із конкурсів.

Школярі отримали задоволення від гри, одностайно відмітили, що підготовка до участі у змаганнях значно розширила їх знання про історію козацтва, сприяла розвитку фізичної витривалості, згуртувала команду.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту

Залишити відповідь