130-річчя Поліг: Бібліотекарі й театрали підготували цікавий захід

Опубліковано в 13:31 Новини, У Пологах, Фото-галерея, Цікаво та корисно    283

14 вересня, у Пологівській районній центральній бібліотеці відбувся захід “Серця рідна пристань, край мого дитинства”,  приурочений 130-річчю Поліг.

Були запрошені діти із КЗ „Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Бібліотекарі провели своєрідний інформаційний екскурс від минулого до сьогодення з відео-рядом. Розповіли про те, чому так називається наше місто, його герб, прапор, гімн, основні пам’ятки, споруди, дати, події та визначних особистостей.

Діти розповіли чудові вірші про наше славне місто.

Усіх, хто увійшов в історію життя Поліг, його розвиток і трагічно загинув, віддавши життя за мир на нашій землі, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після чого, для гостей свята відбулась яскрава вистава від зразкового аматорського театрального колективу «БравО», за мотивами казок поета-земляка О. Подоляка «Пригоди в лісовій школі». Чудові таланти і майстерність театральної гри продемонстрували як юні так і досвідчені артисти, яких підготувала Марина Гаспарян. 

Зі словами привітань з наступаючим ювілеєм міста, та подяки й гордості за відмінний захід виступила Марина Діденко, начальник відділу культури і туризму РДА.

На завершення, усі учасники заходу залюбки сфотографувались, а гості подякували за чудово проведений час.

Залишити відповідь