14 березня – День українського добровольця. У Пологах показали тематичний фільм

Опубліковано в 11:15 Новини, У Пологах    483

Учора, 13 березня, з нагоди Дня українського добровольця у Пологах відбувся показ фільму “Добровольці Божої Чоти” – The Ukrainians режисерів Leonid Kanter та Ivan Yasnij.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Пологівської РДА, організатор заходу.

Показ став можливим завдяки легендарній людині, герою сьогодення Кіборгу Вячеславу Зайцеву.

Присутніми на заході були учні міських шкіл, сіл Пологи і Григорівки, студенти КУ «Пологівський професійний ліцей», учасники бойових дій, серед яких наші вчителі Кальченко Юрій, Павлюк Анатолій, Єфіменко Дмитро, Єфрємов Юрій, військовослужбовці строкової служби котрі розквартировані в нашому районі.

Всіх присутніх привітала заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, керівник центру допомоги учасникам АТО Орловський Валерій.

Свої виступи подарували: переможець відбіркового етапу патріотичного конкурсу «Спадщина» Гуліашвілі Гванца, та переможці фестивалю «За хвилину про Україну» учнівський колектив Пологівської СРШ №2.

Це фільм, в якому йдеться про події оборони Донецького аеропорту. Головні герої – не актори, а реальні військовослужбовці, які пройшли випробування АТО. Один з них і презентував фільм – В’ячеслав Зайцев.

За надану можливість показу, організатори висловлюють вдячність Марії Чеберко та Максиму Чеберку.

Довідково:

День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Залишити відповідь