146 випускників шкіл Пологівської громади отримали атестати 📷

Опубліковано в 9:32 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    650

У Пологівській міській об’єднаній територіальній громаді відбулися вручення документів про повну загальну середню освіту. Загалом 146 випускників отримали атестати.

Цей рік виявився багатим на медалістів: загалом у Пологівській ОТГ 17 золотих та 2 срібних медалісти. Найбільше медалістів у КУ «Пологівська СРШ № 2» ПМР та КУ «Пологівський колегіум № 1» ПМР.

Вручення атестатів і відзнак відбулося в кожному навчальному закладі громади без пишних святкувань, але в дружній і душевній атмосфері.

Вітав випускників, їхніх батьків і вчителів міський голова Юрій Коноваленко.

«Дорогі випускники! Ви залишаєте рідну школу та впевнено йдете далі у життя. Хай воно буде щасливим. Перед Вами розкриються нові можливості і перспективи. Вірте у свої сили, якомога вдаліше зробіть професійний вибір, ніколи не сумнівайтеся у собі, йдіть по життю з посмішкою та оптимізмом! Висловлюємо подяку вам, шановні вчителі, за вашу щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів. Шановні батьки! Велика подяка вам за розуміння, турботу, підтримку своїх дітей в нелегкому процесі здобуття знань, до якого долучились цього року і ви», – з такими словами голова громади звертався до них.

Тож ще раз щиро вітаємо випускників, медалістів, вчителів, батьків та керівників закладів із закінченням 2019/2020 навчального року та бажаємо випускникам вдалого вступу і досягати нових перемог!

Медалісти.xlsx

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь