15 лютого – 29-та річниця виведення військ з Афганістану. Прийміть вітання від Михайла Малиша

Опубліковано в 14:08 Важливі, Новини, У районі    381

Двадцять дев’ять років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані.

Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року – 3340 днів (дев’ять років, один місяць, дев’ятнадцять днів).

За повідомленнями, в перші три місяці Афганістан покинули 50 183 військовослужбовців. Ще 50 100 осіб повернулися в СРСР у період з 15 серпня 1988 по 15 лютого 1989 року.Кожен четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, — наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, — українець.

Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам подібних подій командир Михайло Петрович Малиш звертається до своїх побратимів, їх сімей, рідних та близьких учасників локальних війн:

В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаю вам сили, бойової дружби, здоров’я вам і вашим родинам, сімейного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні! Щастя, миру і добра. А також щоб наші діти ніколи не брали участі в бойових діях.

Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця.

15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

ОГОЛОШЕННЯ:

Зустріч бойових побратимів у Пологах відбудеться у суботу, 17 лютого, о 9:00 біля меморіального пам’ятника загиблим в Афганістані. Вшануймо пам’ять тих, хто віддав своє життя на війні покладанням квітів та хвилиною мовчання!

Залишити відповідь