15-річна сирота вже має родину, дякуючи небайжужим жителям Пологівського району

Опубліковано в 13:08 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    549

У січні 2019 року 15 річна дитина-сирота, яка перебувала під піклуванням у родичів, з певних підстав, залишилася без сім’ї, підтримки близьких їй людей, любові та турботи з боку дорослих.

Cпеціалісти служби у справах дітей та Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, не опускаючи руки, шукали родину, яка б прихистила дівчинку підліткового віку та сприяла б у здобутті дитиною загальної середньої освіти.

Виховання підлітка – дуже складне завдання. У цьому віці діти, з одного боку, вже перестали бути залежними від дорослих, а з іншого – ще не перетворились на дорослих молодих людей. Ця перехідна фаза приносить проблеми як батькам, так і самим підліткам. Проте, за допомогою терпіння, вміння слухати та йти на компроміс, розуміти та надавати корисні поради підлітку, дорослі зможуть успішно подолати цей період життя дитини й перетворити підлітка на впевнену молоду людину.

Тож, прийомній сім’ї, яка проживає на території Пологівського району і має досвід виховання трьох підлітків, було запропоновано допомогти ще одній неповнолітній дівчинці, взявши її до своєї сім’ї. Небайдужі батьки дуже перейнялися долею дитини-сироти та, отримавши направлення, прибули до закладу, де перебуває дитина, на встановлення контакту з нею. Знайомство відбулося у доброзичливій атмосфері, порозумінні. За результатами зустрічі контакт був встановлений та прийнято рішення про спільне проживання.

Отже, закликаємо всіх людей, які відчули в собі потяг піклуватися про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надати дітям радість та турботу, звернувшись за роз’ясненнями до служби у справах дітей за адресою: місто Пологи, вулиця Єдності, 32, кабінет № 206.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь