«16 днів проти насильства»: більше 100 дітей Пологівщини дізнались усе від фахівців

Опубліковано в 15:35 Новини, У Пологах    405

В рамках районної акції «16 днів проти насильства» службою у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області було проведено зустрічі з учнями Пологівського колегіуму №1 на тему: «Насильство в сім’ї», охоплено 47 учнів.

Вищевказаний захід проводився з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу, на збільшення знань про всі форми насилля, формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства, виховання толерантних стосунків у всіх учасників навчально-виховного процесу.

5 грудня, спеціалісти служби у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області зустрілися з учнями Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 для обговорення питання «Насильство в сім’ї, як соціальна проблема» в рамках проведення районної акції «16 днів проти насильства», охоплено 44 учня.

 

Також, спеціалісти служби спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області зустрілися з учнями Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та обговорили тему «Насильство в сім’ї», під час якої були присутні 31 дитина.

Під час проведення тематичного заходу робився акцент на самоконтролі поведінки та неприпустимості спрямовування агресії на оточуючих. Діти ознайомились із законодавством стосовно правового захисту дітей, а також із відповідальністю, передбаченою за вчинення насильницьких дій, переглянули соціальне відео.

Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім’ї – завдання, яке стоїть перед нами. Ми повинні донести до дитини розуміння того, що насилля є порушенням прав людини.

Насилля не завжди можна побачити, результати насилля у родині не бачать зовсім, адже вони приховані від інших під страхом або почуттям сорому. Не треба мовчати.

Інформує: Служба у справах дітей РДА

Залишити відповідь