«16 днів проти насильства»: як юні пологівці бачать цю тему? (ФОТО)

Опубліковано в 13:00 Новини, У районі    461

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації разом з КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради з 20 листопада по 10 грудня буде проведено обласний дитячий конкурс малюнків та фоторобіт з протидії насильству.

Метою конкурсу є залучення уваги громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім’ї, торгівлі людьми і будь-яким проявам гендерної дискримінації.

До участі у конкурсі залучаються діти віком від 4 до 18 років. Конкурс проводиться за чотирма віковими категоріями та шістьма номінаціями:

  • для дітей віком від 4 до 6 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Безпека навколо мене»;
  • для дітей віком від 7 до 10 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Світ без насильства»;
  • для дітей віком від 11 до 15 років – номінація «Кращий малюнок на тему: «Зупинимо насильство разом» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Подорожуй безпечно»;
  • для дітей віком від 16 до 18 років (включно) – номінація «Кращий малюнок на тему: «Ці руки не скривдять» та номінація «Краща фоторобота на тему: «Торгівля людьми – це злочин проти свободи і гідності людини».

Цьогоріч, активну участь в конкурсі прийняли як вихованці дитячих садочків, так і учні навчальних закладів, будинку дитячої та юнацької творчості та школи мистецтв, підготувавши на конкурс 103 роботи, із них 93 малюнки та 10 фоторобіт.

19 листопада, у приміщенні Пологівської райдержадміністрації з метою посилення уваги мешканців Пологівського району до проблеми насильства в сім’ї, торгівлі людьми та гендерної дискримінації проведена тематична виставка робіт.

По завершенню виставки, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації організовано передачу всіх малюнків та фоторобіт дітей Пологівського району до міста Запоріжжя для взяття участі в обласному конкурсі.

Визначення кращих робіт та переможців буде проводитись за рішення журі з 20 по 25 листопада.

Залишити відповідь