2 пологівських татусів – переможці обласного конкурсу «Батько року»

Опубліковано в 15:43 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    1 410

Сьогодні на площі перед облдержадміністрацією урочисто нагородили переможців конкурсу «Батько року» та привітали їх із Всенародним Днем батька. На святковому заході були присутні голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови обласної ради Владислав Марченко, переможці четвертого обласного конкурсу «Батько року».

– Шановні чоловіки! Традиційно склалося, що слова подяки за виховання дітей ми адресуємо, перш за все, матерям. Але татусі вносять не менший вклад в розвиток дитини. Бути хорошим батьком – найбільш відповідальна місія в житті кожного чоловіка і велике щастя. І з цим погодиться, я впевнений, кожен, хто пізнав радощі батьківства. Я сам батько 3 дітей. На своєму прикладі заохочую чесність, розуміння і повагу один до одного. Я намагаюсь бути щедрим на увагу та спілкування з дітьми, особливо зараз, коли не вистачає вільного часу. Дякую кожному з вас за вагомий внесок у розвиток Запорізької області та гармонійне поєднання статусу дбайливого тата та успішного чоловіка! Миру вам, міцного здоров’я і слухняних дітей! – привітав батьків Віталій Боговін.

У цьому році учасниками конкурсу стали 85 чоловіків. Конкурсна комісія визначила 43 переможця, які вдало поєднали обов’язки люблячого батька та успішного мужчини.

Серед них, і двоє жителів Пологівського краю:

  • У номінації «Батько – працівник освіти і науки» – Хижняк Станіслав Володимирович – директор комунальної установи «Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради
  • У номінації «Батько – працівник охорони здоров’я» – Реуцький Віталій Вікторович – головний лікар комунальної установи «Пологівська районна стоматологічна поліклініка» Пологівської міської ради, виховує двох синів.

СПИСОК переможців конкурсу

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Запорізької області, гармонійне поєднання кращих якостей сім’янина та успішного чоловіка.


Довідково.

В Україні День Батька стали офіційно відзначати з 2019 року з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту родини як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

У Запорізькій області обласний конкурс «Батько року» проводиться в рамках виконання Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки.

Залишити відповідь