+2 скарги від пологівців. І знов про наболіле…

Опубліковано в 15:40 Важливі, Новини, У Пологах    513

Пологівці активно лишають заявки зі скаргами для комунальних підприємств міста на сайті “Розумне місто_Пологи”. Цього разу, додалось 2:

18 червня пологівчанка Юлія пише:

Доброго дня! Ми жителі будинку по вулиці Магістральна 506 хотіли б дізнатися, ким перевіряється виконання заявок і чи взагалі перевіряється (стосовно заявки 4014) Чи вам головне галочку поставити. Ви були в дворі цього будинку? Понад трасою -попереду будинку до 1 травня викосили всі одуванчики, які тільки починали жовтіти, сьогодні також деренчить косілка. Діти там не гуляють, погляньте що робиться на дитячому майданчику в дворі, чи ви його вже не вважаєте дитячим, здали новий майданчик, та й годі, а тут нехай вовки виють?

На сьогодні, статус заявки – “виконана”.

20 червня Євгенія пише:

Добрый день. Когда на ул. Запорожской будет вода??? Утром нет, вечером нет, ночью тонкой струйкой!!!! И это в такую жаркую погоду!!!!

Статус заявки: Прийнята до виконання

P.S. Хочемо звернутись до так званих “активних” громадян (щоправда лише у соціальних мережах), які цькують і нарікають на пологівців, що намагаються вирішити сво проблеми шляхом залишеної онлайн-заявки. Шановні, сайт “Розумне місто_Пологи” було створено саме з цією метою, аби на проблеми населення звертали увагу та вчасно на них реагували, тож не треба звинувачувати у цьому когось, чи щось, а почніть з самих себе. За час існування даного сайту було вирішено понад сотню житлово-комунальних проблем міста. Його робота набирає обертів, він працює, і полегшує життя населенню. Адже тепер не обов’язково стояти в черзі, жертвуючи дорогоцінним часом із папірцем щоб написати відповідну заяву до комунальної служби. Тож, цінуйте що маєте, і менше пустих нарікань та звинувачень! Дякуємо за порозуміння.

Залишити відповідь