20 серпня депутати Пологівської райради прийматимуть рішення з 15 питань

Опубліковано в 10:44 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    637

П’ятдесят перша сесія Пологівської районної ради сьомого скликання відбудеться 20 серпня о 10 годині в залі засідань районної ради.

До порядку денного сесії внесено 15 питань:

1. Про підготовку закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих сектору освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, до початку 2020/2021 навчального року.

2. Про внесення змін та доповнень до районної Програми з проведення профілактичних заходів щодо сказу на території Пологівського району на 2019-2024 роки.

3. Про внесення змін до Комплексної районної Програми «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).

4. Про внесення змін до районної Програми розвитку цивільного захисту в Пологівському районі на 2018-2021 роки (зі змінами та доповненнями).

5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20.12.2019 № 6 «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами та доповненнями).

6. Про зміну типу та перейменування комунальної установи «Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської районної ради Запорізької області.

7. Про зміну типу та перейменування комунальної установи «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської районної ради Запорізької області.

8. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного  підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області на 2020 рік.

9. Про затвердження Положення про платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області.

10. Про вартість платних послуг комунального некомерційного підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області.

11. Про  внесення змін до рішення районної ради від 26.06.2015 року №1 «Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району цілісного майнового комплексу Державного закладу «Вузлова лікарня ст. Пологи ДП «Придніпровська залізниця».

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.10.2019 року №4 «Про передачу комунального майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада до комунальної власності Пологівської міської об’єднаної територіальної громади»   (зі змінами).

13. Про продовження строку дії договору оренди.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду.

15. Про внесення змін до рішення районної ради «Про структуру та штатний розпис виконавчого апарату Пологівської районної ради» (зі змінами та доповненнями).

Залишити відповідь