20 жовтня – 22-га сесія Пологівської районної ради. Які рішення прийматимуть?

Опубліковано в 19:35 Новини, У районі    318

20 жовтня о 10 годині відбудеться пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії Пологівської районної ради сьомого скликання.

Місце проведення – зала засідань Пологівської районної ради.

Учора, 18 жовтня відбулися спільні засідання постійних комісій з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики та з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

Цього дня члени постійних комісій попередньо розглянули питання, які плануються винести на розгляд чергової сесії районної ради, серед яких:

1. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Пологівського району за 9 місяців 2017 року.
2. Про Комплексну районну Програму «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки.
3. Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки малозабезпечених громадян із числа ветеранів війни, праці, інвалідів, інших соціальних верств населення «Назустріч людям» на 2015-2017 роки.
4. Про внесення змін до районної Програми розвитку донорства крові та її компонентів у Пологівському районі на 2014-2018 роки.
5. Про внесення змін до районної Програми профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю та забезпечення громадської безпеки у Пологівському районі на 2018-2022 роки.
6. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік.
7. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Всі питання детально опрацьовані членами постійних комісій.

Під час виступів доповідачів депутати ставили свої запитання, вносили пропозиції, висловлювали свої зауваження. За підсумками рекомендовано проекти рішень з урахуванням доповнень та змін винести на розгляд на пленарному засіданні позачергової сесії районної ради.

Інформує: Пологівська райрада

Залишити відповідь