21 грудня – сесія Пологівської райради та міськради

21 грудня о 10 годині відбудеться пленарне засідання тридцять четвертої сесії Пологівської районної ради.

Місце проведення – зала засідань Пологівської районної ради.

У порядку денному 45 питань:

1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2019 рік.
2. Про Програму розвитку малого підприємництва Пологівського району на 2019 – 2020 роки.
3. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Пологівського району на 2017-2019 роки (зі змінами та доповненнями).
4. Про внесення змін та доповнень до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки (із змінами та доповненнями).
5. Про Програму земельної реформи у Пологівському районі на 2019-2022 роки.
6. Про Програму поводження з забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин у Пологівському районі на 2019-2022 роки.
7. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Пологівського району на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).
8. Про районну Програму «Цукровий діабет» на 2019-2020 роки.
9. Про внесення змін до районної Програми забезпечення діяльності напрямків охорони здоров’я у Пологівському районі на 2015-2020 роки (зі змінами та доповненнями).
10. Про внесення змін до Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами).
11. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Пологівський ЦПМСД» Пологівської районної ради Запорізької області на 2019 рік.
12. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 10 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).
13. Про районний бюджет на 2019 рік.
14. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

15. Про оренду майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада Запорізької області.
16. Про уточнений перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,9295 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,0500 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,2500 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,7100 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,7200 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,7200 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 3,7300 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,0800 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,3200 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,3200 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,7800 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,3000 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,3900 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,3900 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,3900 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,6500 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,8000 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,8500 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,9200 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,9300 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,9300 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 9,9300 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 9,9500 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 10,0400 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 10,0600 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 11,8000 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 12,0900 га, розташованої на території Семенівської сільської ради.
44. Про план роботи Пологівської районної ради на І півріччя 2019 року.
45. Про звернення депутатів Пологівської районної ради Запорізької області до Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та міжвідомчої комісії Кабінету Міністрів України з питань протидії противоправному поглинанню й захопленню підприємств.


Також, цього дня, відбудеться позачергове засідання п’ятдесят п’ятої сесії Пологівської міської ради, о 13:00 годині в залі засідань  Пологівської міської ради.

У порядку денному 39 питань:

 1. Про затвердження містобудівної документації: «Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Кар’єрна, Космічна, Магістральна та провулком Батьківським у м. Пологи Запорізької області для реконструкції виробничих та складських приміщень ТДВ «ПХЗ «Коагулянт» орієнтовною площею 20 га»

 1. Про внесення змін до рішення від 09.09.2016 № 18 «Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг (ProZorro)»

 1. Про застосування програмно-цільового методу на рівні міського бюджету м. Пологи

 1. Про встановлення вартості харчування дітей на 2019 рік

 1. Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу)

 1. Про затвердження структури, штатної чисельності та умов оплати праці працівників апарату та виконавчих органів Пологівської міської ради

 1. Про внесення змін до рішення сесії від 19.11.2015 №5 «Про умови оплати праці міського голови»

 1. Про затвердження Програми «Благоустрій міста Пологи» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Благоустрій міста Пологи» по КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Капітальний ремонт водопровідних мереж та споруд територіальної громади, що знаходиться на праві господарського відання в ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Поточний ремонт водопровідних мереж та споруд територіальної громади, що знаходиться на праві господарського відання в ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Утримання каналізаційних мереж та споруд водовідведення територіальної громади, що знаходиться на праві господарського відання в ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Реконструкції та розвитку комунального майнового комплексу з надання послуг з водопостачання та водовідведення» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Розвиток міста Пологи» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Розроблення генерального плану та плану зонування з розширенням меж міста Пологи Пологівського району Запорізької області» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Природоохоронні заходи по КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Природоохоронні заходи по ГКП ВКГ «Міськводоканал»Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Капітальний ремонт житлового фонду Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Ремонт дорожнього покриття пішохідних доріжок міста Пологи» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Утримання автомобільних доріг загальноміського значення в місті Пологи» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Створення місцевих матеріальних резервів для КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Збільшення статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Благоустрій-Пологи» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Компенсація пільгових перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Компенсація видатків на підвезення учнів автомобільним транспортом» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Фінансове забезпечення реалізації власних повноважень та розвиту матеріально-технічної бази Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Забезпечення членства Пологівської міської ради в Асоціаціях» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Ветеран» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Турбота» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Обдарована молодь» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Підтримки та збереження об’єктів і майна комунальної власності Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми «Організація суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно – корисних робіт» на 2019 рік

 1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Пологи на 2019рік

 1. Про міський бюджет на 2019 рік
 2. Про внесення змін до Статуту комунального унітарного підприємства «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради та затвердження нової редакції

 1. Про внесення змін до Статуту комунального унітарного підприємства «Благоустрій» Пологівської міської ради та затвердження нової редакції

 1. Про внесення змін до Статуту головного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Міськводоканал» Пологівської міської ради та затвердження нової редакції

 1. Про впорядкування дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією в місті Пологи 
Схожі публікації
08.02.2022

10-13 лютого 2022 року в спортивному залі ДЮСШ м.Гуляйполе відбудеться ХХІ Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів на кубок «Водолія». У лютому 2022 року клуб СК «Запоріжжя» відмічає свій 20-річний […]

07.02.2022

8 лютого о 10:00 в приміщенні Пологівської райдержадміністрації за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 32 (зал засідань на 3 поверсі) відбудеться ярмарок вакансій для підприємств групи «Метінвест». У зв’язку з […]

02.02.2022

Найближчі святкові вихідні припадають на Березень. Нагадаємо, раніше ми писали: Лютий 2022 року: чи будуть додаткові вихідні, які свята попереду У зв’язку зі святкуванням 8 березня в Україні передбачено додаткові вихідні дні. Так, на Міжнародний жіночий […]

01.02.2022

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ «ГАРЯЧОЇ» ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ СПІЛКУВАННЯ ІЗ ГРОМАДЯНАМИ КЕРІВНИЦТВА ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ У ЛЮТОМУ 2022 РОКУ  Крупський   Артур    Євгенович голова райдержадміністрації    09.02.2022 23.02.2022  з  10:00 до 11:00 год.  Лепетченко Алевтина […]

21.01.2022

Шановні пологівці та гості громади! 22 січня 2022 року – День відкритих дверей у Пологівському краєзнавчому музеї! 22 січня – День Соборності України. До цієї важливої історичної події, що відбулась […]

20.01.2022

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди в Пологівській громаді відбудуться святкові заходи. Урочистості […]

20.01.2022

23 січня в приміщенні комунальної установи «Пологівський ліцей № 1» Пологівської міської ради о 10:00 розпочнеться І тур чемпіонату з настільного тенісу серед юнаків і дівчат, о 14:00 – І […]

18.01.2022

Дорогі друзі! 19.01.2021р., священники Української Православної Церкви, на «Бублику» та Центральній площі міста Пологи, НІЯКИХ ОСВЯЧЕНЬ НЕ ЗВЕРШУЮТЬ! Бережи всіх Боже! Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Протоієрей […]

17.01.2022

Пологівський краєзнавчий музей відкритий для відвідувань! Заклад гостинно запрошує відвідати оновлені зали, оглянути діючі експозиції, зазирнути в минуле свого краю і стати свідком створення нового музейного простору. Пологівський краєзнавчий музей […]

24.12.2021

Шановні платники податків! 29 грудня 2021 року о 10 год. 00 хв. Пологівська ДПІ ГУ ДПС у  Запорізькій області запрошує платників податків  на семінар, який проводитиметься у залі засідань Пологівської […]

21.12.2021

Шановні підприємці Пологівської громади та району! Запрошуємо Вас на відкриття пам’ятної дошки Кас’яненку Сергію Анатолійовичу – першому голові Спілки підприємців Пологівського району, депутату Пологівської міської ради двох скликань, Голові правління […]

15.12.2021

Відкриття головної міської ялинки відбудеться у суботу, 18 грудня. А головною обласною ялинкою, пл. Фестивальна, 19 числа. Наразі, у Запоріжжі завершують монтаж новорічних локацій. Цього року в обласному центрі їх буде […]