21 листопада – День Гідності та Свободи: як пологівці вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні

Опубліковано в 16:57 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    525

Згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, відзначається День Гідності і Свободи.

Пологівці вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні, взявши участь у мітингу, що відбувся сьогодні на майданчику біля пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні «Герої не вмирають».

Серед присутніх були представники районної та місцевої влади, учасники громадських, ветеранських, волонтерських організацій, учнівська молодь, мешканці міста.

До присутніх мали промову голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, радник голови Пологівської районної ради Михайло Малиш, керівник центру допомоги учасникам АТО Валерій Орловський.

З нагоди чотирнадцятої річниці Помаранчевої революції та п`ятої – Євромайдану, присутні вшанували покладанням квітів до пам`ятного знаку та хвилиною мовчання пам`ять Героїв Небесної Сотні, і земляків – Артема Корнєва, Дмитра Шингура, Романа Соловйова, всіх загиблих в результаті збройного протистояння на Сході України.

Мітинг відбувся за участі творчих працівників та аматорів сцени Пологівського районного будинку культури.

Євромайдан та Революція Гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ.

Незалежна демократична держава продемонструвала Європі і всьому світові, що українці – міцна духом волелюбна нація, яка навчилася поважати себе і зуміла відстояти свій демократичний вибір.

Проте, в країні й досі точиться кривавий військовий конфлікт, якому, на жаль, немає краю.

Саме тому цього дня всім українцям хочеться побажати миру, який неодмінно настане на цій багатостраждальній, але святій землі.

Коментарів: 3

 • СВЯТКОВЕ.
  Головна проблема Революції гідності в тому, що не було ніякої Революції гідності.
  На перший ювілей РГ, з деяким апгрейдом, повторюю свій торішній допис щодо “Революції гідності”.
  Вибачте, але – за..ало!
  За..ало, що сьогоднішні владні покидьки, намагаючись морально легітимізувати свій прихід до влади на хвилі масових протестів народу проти дій покидьків влади колишньої, постійно називають ці протестні і трагічні події саме Революцією гідності.
  За..ало, що, аби виправдати своє гучне сьорбаньє з владного корита, новітні хазяєва життя оперують поняттями Гідності і Революції, хоча, реально нічого революційного в нашому постсовку не відбулося, а Гідність така ж далека від цих уйобків субстанція, як планета Земля від іншої галактики.
  Але ж, у такий спосіб нам намагаються нав’язати хибне уявлення про те, що нинішня влада виродків і є продуктом гідності нашого народу. І, нажаль, дехто продовжує вестись на такі пропагандистські і психологічні маніпуляції.
  Дійсно, переважна більшість з тих, хто вийшов на Майдан, в першу чергу, рядові протестувальники, виходили з почуття власної гідності і прагнення до змін в країні.
  Проте, чи можна індивідуальні посили вважати за системну подію?
  Ось такий приклад. Чи аналогія. Доволі реальна, до речі.
  Ви прийшли на футбол. Прийшли подивитися на яскраве видовище. Ви натхненно вболівали за свою команду, але вона програла. І раптом стає відомо, що тренер і ключові гравці вашої команди гру ганебно продали.
  Питання : ви футбол дивилися, чи договорняк? В чому приймали участь ті гравці команди, яка програла, але які не здогадувалися про злив і билися на полі зі всієї сили? У футболі, чи у виставі, де вони стали несвідомими заручниками зради своїх партнерів?
  У когось знайдеться розум стверджувати, за таких обставин, що вони дивилися або приймали участь у спортивному змаганні? Думаю, жодної такої людини не буде.
  Тоді чому, дивлячись на той мегапіздець, який коїться зараз в країні, на захмарну брехливість, цинічну дволикість, відкрите окозамилювання діючої влади, її корупційну і усіляку іншу злочинність, хтось може вважати, що це є результатом Революції Гідності?
  Я так вважати не хочу і не буду. Я хочу мати надію, що справжня Революція гідності ще попереду.

 • Головне досягнення майдану – ми зберегли державу для Порошенко, Ахметова, Новінського, Пінчука, Авакова і інших ОПГ!

Залишити відповідь