22 грудня – сесія Пологівської районної ради. Які рішення прийматимуться?

Завтра, 22 грудня о 10 годині відбудеться пленарне засідання двадцять четвертої позачергової сесії Пологівської районної ради сьомого скликання.

Місце проведення – зала засідань Пологівської районної ради.

19 грудня, відбулося спільне засідання постійних комісій з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступники голови райдержадміністрації, начальники і спеціалісти відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

Цього дня члени постійних комісій попередньо розглянули питання, які плануються винести на розгляд позачергової сесії районної ради, серед яких:

1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2018 рік.
2. Про внесення змін і доповнень до Програми розвитку освіти Пологівського району на 2018-2022 роки.
3. Про внесення змін до районної Програми забезпечення діяльності напрямків охорони здоров’я у Пологівському районі на 2015-2020 роки (зі змінами та доповненнями).
4. Про внесення змін до районної Програми розвитку донорства крові та її компонентів у Пологівському районі на 2014-2018 роки (зі змінами).
5. Про внесення змін до районної Програми «Репродуктивне здоров’я нації» у Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами).
6. Про внесення змін до Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами).
7. Про внесення змін до районної Програми «Призовна дільниця» на 2016-2019 роки (зі змінами).
8. Про внесення змін та доповнення до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки (із змінами та доповненнями).
9. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями).
10. Про районний бюджет на 2018 рік.
11. Про внесення змін до рішення Пологівської районної ради від 12.08.2016 № 15 «Про створення освітнього округу» (зі змінами).

12. Про визначення друкованого засобу масової інформації для опублікування офіційних документів та висвітлення діяльності Пологівської районної ради Запорізької області.
13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Григорівка Пологівського району.
14. Про передачу комунального майна до державної власності.
15. Про уточнений перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району.
16. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Покутньому О.П.
17. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Шевченку І.О.
18. Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату Пологівської районної ради у 2018 році.
19. Про план роботи Пологівської районної ради на І півріччя 2018 року.

Всі питання детально опрацьовані членами постійних комісій.

Під час виступів доповідачів, депутати ставили свої запитання, вносили пропозиції, висловлювали свої зауваження. За підсумками рекомендовано проекти рішень з урахуванням доповнень та змін винести на розгляд пленарного засідання позачергової сесії районної ради.

Також, члени постійних комісій  затвердили плани роботи постійних комісій на І півріччя 2018 року.

20 грудня, члени постійних комісій з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту зібралися на спільному засіданні для попереднього обговорення питань порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії районної ради.

У роботі засідання взяли участь керівництво районної ради та райдержадміністрації, начальники та спеціалісти відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних установ, працівники виконавчого апарату районної ради.

Заслухавши доповідь начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Інни Козачухни про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2018 рік, у присутніх членів комісій виникли ряд запитань, серед яких – чому в проекті даної програми не зазначені конкретні першочергові заходи з ремонту доріг місцевого значення, які б значною мірою вплинули на розвиток всіх галузей району.

На спільному засіданні двох інших постійних комісій, а саме 19 грудня, порушувалося питання про необхідність передбачення на 2018 рік заходу, що дозволить забезпечити сталим водопостачанням жителів Басанської сільської ради. Слово для виступу було надано запрошеному Басанському сільському голові Олександру Петрушову, який попередньо пообіцяв розглянути у наступному році можливість виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво свердловини для водозабору.

Під час обговорення депутати порушили проблему щодо проведення заходів з визначення райдержадміністрацією земельної ділянки відповідно до встановлених вимог для розміщення полігону твердих побутових відходів і закриття існуючого сміттєзвалища в селі Пологи та наголосили на необхідності включення даного заходу до діючої Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки.

На цьому засіданні депутати жваво обговорювали питання про районний бюджет на 2018 рік, з якого доповідала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Марина Ковбаса. Районний бюджет на 2018 рік розроблений на основі норм Податкового і Бюджетного кодексів України та з урахуванням доопрацювання Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», інших законодавчих актів.

Всі питання, що включені до проекту порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії, розглянуті членами постійних комісій.

Опрацювавши питання, що пропонуються для включення до проекту порядку денного пленарного засідання, члени комісій розглянули заяву керівника КП «Імпульс» про продовження терміну дії контракту; заслухали звіти керівників закладів охорони здоров’я про фінансово-господарську діяльність у 2017 році та плани розвитку установ на 2018 рік, інформацію спеціаліста відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації про виконання рішення районної ради від 23.08.2017 №2 «Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Пологівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки» та затвердили плани роботи кожної комісії на І півріччя 2018 року.

Інформує: Пологівська райрада

Схожі публікації
05.02.2023

Під час повномасштабної війни, коли багатьом українцям довелося терміново покинути свої домівки та не вдалося зібрати документи, повторна видача свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян особливо […]

09.12.2022

Жительку Пологівського району підозрюють у колабораційний діяльності. Олена Баранник проголосила себе головою цивільної адміністрації на окупованій території. 8 грудня у суді міста Запоріжжя відбулось підготовче засідання у цій справі. Про […]

01.12.2022

Гранати, автомат Калашникова та близько 270 набоїв різного калібру зберігав житель Гуляйполя на території свого домоволодіння. Правоохоронці вилучили зброю та відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного поводження з нею. 28 листопада під час проведення перевірки оперативної […]

28.11.2022

Запорізький напрямок і тимчасово окупована частина Пологівського району зустрічає ЗСУ. Йдучи зранку містом, я нарахувала 86 трупів окупантів по обидві боки дороги – розповідає пологівчанка. За інформацією Генштабу сьогодні зранку, […]

24.11.2022

Вчора, 23 листопада, близько 18:00 у автомобілі зрадника здетонував вибуховий пристрій. «Люблю дивитись як воно горить, як вони бігають, суїтяться» За попередніми даними, колаборантом виявився колишній голова Пологівської районної ради […]

23.11.2022

Більшість людей, яким потрібна юридична допомога, не є кваліфікованими юристами та можуть мати мало реальних знань у галузі права. Це робить пошук та вибір відповідного адвоката дуже схожим на гру […]

20.11.2022

Швидкий огляд одразу 3-х навушників JBL: Club 709 BT, Club 950 NC та Club One

18.11.2022

Раніше судимий мешканець Кам’янка-Дніпровського району, дізнавшись від жінки, що скоро стане батьком її дитини, наважився на страшний злочин. Він задушив свою жертву клейовою стрічкою та сховав тіло у вигрібній ямі. […]

18.11.2022

В рамках реалізації загальнодержавної програми підтримки населення, яке потерпає від збройної агресії окупанта, перші громади Запорізької області уже розпочали доставляти домогосподарствам дрова для опалення в зимовий період. Так, 37 домогосподарств […]

17.11.2022

Учора окупанти завдали ракетного удару по об’єкту інфраструктури в обласному центрі. Під ворожим вогнем опинилися й жителі Пологівського та Василівського районів. Інформації про потерпілих не надходило. 16 листопада армія рашистів […]

17.11.2022

Евакуацію дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу та інтернатних закладів, а також допомогу міжнародних організацій у цьому процесі обговорили на нараді очільника ЗОВА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. Заступниця начальника […]

17.11.2022

Ділок закуповував алкогольну і тютюнову продукцію без відповідних документів та акцизного маркування для подальшого перепродажу третім особам. Правоохоронці вилучили товар сумнівного походження, який прямував на прифронтову територію. 14 листопада спецпризначенці […]