22 грудня – сесія Пологівської районної ради. Які рішення прийматимуться?

Завтра, 22 грудня о 10 годині відбудеться пленарне засідання двадцять четвертої позачергової сесії Пологівської районної ради сьомого скликання.

Місце проведення – зала засідань Пологівської районної ради.

19 грудня, відбулося спільне засідання постійних комісій з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступники голови райдержадміністрації, начальники і спеціалісти відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

Цього дня члени постійних комісій попередньо розглянули питання, які плануються винести на розгляд позачергової сесії районної ради, серед яких:

1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2018 рік.
2. Про внесення змін і доповнень до Програми розвитку освіти Пологівського району на 2018-2022 роки.
3. Про внесення змін до районної Програми забезпечення діяльності напрямків охорони здоров’я у Пологівському районі на 2015-2020 роки (зі змінами та доповненнями).
4. Про внесення змін до районної Програми розвитку донорства крові та її компонентів у Пологівському районі на 2014-2018 роки (зі змінами).
5. Про внесення змін до районної Програми «Репродуктивне здоров’я нації» у Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами).
6. Про внесення змін до Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Пологівському районі на 2016-2020 роки (зі змінами).
7. Про внесення змін до районної Програми «Призовна дільниця» на 2016-2019 роки (зі змінами).
8. Про внесення змін та доповнення до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки (із змінами та доповненнями).
9. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями).
10. Про районний бюджет на 2018 рік.
11. Про внесення змін до рішення Пологівської районної ради від 12.08.2016 № 15 «Про створення освітнього округу» (зі змінами).

12. Про визначення друкованого засобу масової інформації для опублікування офіційних документів та висвітлення діяльності Пологівської районної ради Запорізької області.
13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Григорівка Пологівського району.
14. Про передачу комунального майна до державної власності.
15. Про уточнений перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району.
16. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Покутньому О.П.
17. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Шевченку І.О.
18. Про умови оплати праці працівників виконавчого апарату Пологівської районної ради у 2018 році.
19. Про план роботи Пологівської районної ради на І півріччя 2018 року.

Всі питання детально опрацьовані членами постійних комісій.

Під час виступів доповідачів, депутати ставили свої запитання, вносили пропозиції, висловлювали свої зауваження. За підсумками рекомендовано проекти рішень з урахуванням доповнень та змін винести на розгляд пленарного засідання позачергової сесії районної ради.

Також, члени постійних комісій  затвердили плани роботи постійних комісій на І півріччя 2018 року.

20 грудня, члени постійних комісій з питань промислової політики, бюджету та управління об’єктами спільної власності територіальних громад та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту зібралися на спільному засіданні для попереднього обговорення питань порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії районної ради.

У роботі засідання взяли участь керівництво районної ради та райдержадміністрації, начальники та спеціалісти відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних установ, працівники виконавчого апарату районної ради.

Заслухавши доповідь начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Інни Козачухни про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2018 рік, у присутніх членів комісій виникли ряд запитань, серед яких – чому в проекті даної програми не зазначені конкретні першочергові заходи з ремонту доріг місцевого значення, які б значною мірою вплинули на розвиток всіх галузей району.

На спільному засіданні двох інших постійних комісій, а саме 19 грудня, порушувалося питання про необхідність передбачення на 2018 рік заходу, що дозволить забезпечити сталим водопостачанням жителів Басанської сільської ради. Слово для виступу було надано запрошеному Басанському сільському голові Олександру Петрушову, який попередньо пообіцяв розглянути у наступному році можливість виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво свердловини для водозабору.

Під час обговорення депутати порушили проблему щодо проведення заходів з визначення райдержадміністрацією земельної ділянки відповідно до встановлених вимог для розміщення полігону твердих побутових відходів і закриття існуючого сміттєзвалища в селі Пологи та наголосили на необхідності включення даного заходу до діючої Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Пологівському районі на 2016 – 2020 роки.

На цьому засіданні депутати жваво обговорювали питання про районний бюджет на 2018 рік, з якого доповідала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Марина Ковбаса. Районний бюджет на 2018 рік розроблений на основі норм Податкового і Бюджетного кодексів України та з урахуванням доопрацювання Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», інших законодавчих актів.

Всі питання, що включені до проекту порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії, розглянуті членами постійних комісій.

Опрацювавши питання, що пропонуються для включення до проекту порядку денного пленарного засідання, члени комісій розглянули заяву керівника КП «Імпульс» про продовження терміну дії контракту; заслухали звіти керівників закладів охорони здоров’я про фінансово-господарську діяльність у 2017 році та плани розвитку установ на 2018 рік, інформацію спеціаліста відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації про виконання рішення районної ради від 23.08.2017 №2 «Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Пологівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки» та затвердили плани роботи кожної комісії на І півріччя 2018 року.

Інформує: Пологівська райрада

Схожі публікації
17.08.2022

За даними слідства, 14-16 серпня збройні сили країни-агресора, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, здійснили обстріл із реактивних систем залпового вогню міста Оріхів. Загинула жінка, ще шестеро мирних жителів отримали поранення. […]

16.08.2022

Держава намагається максимально зберегти виплати, призначені сім’ї чи людині. Міністерство соціальної політики повідомляє: «Ті люди, які отримували пенсії на карти, виплати їм нараховуються. Там, де пенсіонери отримували пенсію через Укрпошту, […]

14.08.2022

Мова йде про голову Пологівської районної ради, заступника міського голови та депутатку міськради.  Неодноразово місцеве населення, що з березня в окупації, чули від цих осіб: “нас списали, ми нікому непотрібні.” […]

13.08.2022

Під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора та у чіткій взаємодії з Віцепрем’єр-міністром–міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук, Державне бюро розслідувань викрило масштабну схему незаконного збагачення у […]

12.08.2022

Адміністрація МЦ НОВАМЕД інформує про можливість жителів Пологівської громади (КП Пологівський ЦПМСД відключений від ЕСОЗ в зв’язку з окупацією) та всі бажаючі, отримати перелік безкоштовних медичних послуг згідно договору з […]

12.08.2022

Виїзд на тимчасово окуповану територію, а також переміщення вантажів (товарів) здійснюється у складі колон через визначений блокпост: с. Кам’янське. Формування колон для виїзду здійснюється на майданчику за адресою: вул. Оріхівське […]

04.08.2022

28-річний раніше судимий мешканець Пологівщини під час розпиття спиртних напоїв вихопив у свого знайомого мобільний телефон і втік. Проте поліцейські оперативно встановили його місцезнаходження і затримали в порядку ст. 208 […]

04.08.2022

✍️ З початку тижня поліцейські зафіксували 26 фактів ворожих обстрілів у Запорізькій області. Ворог зруйнував декілька десятків житлових будинків і техніку для збирання врожаю. Інформації щодо травмованих громадян не надходило. […]

02.08.2022

11 жовтня 2021 року Міністерство оборони видало наказ №313, який зобов’язує деяких жінок стати на військовий облік. Йдеться про жінок із професіями, що споріднені з 14 військово-обліковими спеціальностями. Вони зобов’язані стати […]

01.08.2022

Пологівська міська рада надає роз’яснення щодо порядку надання гуманітарної допомоги мешканцям громади. 📌 Розпорядженням міського голови утворено Гуманітарний штаб Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області. Головна мета роботи Гуманітарного […]

01.08.2022

Крім цього, за минулі три доби внаслідок артобстрілів населених пунктів на гуляйпільському та оріхівському напрямках, військовослужбовцями рф зруйновано близько 30 житлових будинків, одне приватне підприємство та місцевий краєзнавчий музей. Інформації […]

31.07.2022

Астрологиня Анастасія за допомогою карт Таро розповіла про майбутній розвиток військових події на території Запорізької області. Детально зупинившись на таких містах як: Запоріжжя, Гуляйполе, Оріхів, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Пологи, Енергодар, […]