22 січня пологівці зберуться на центральній площі

Опубліковано в 11:16 Афіша, Важливі, Новини, У Пологах    503

Щороку 22 січня весь український народ вдячно згадує героїв, які боролися за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства. Територіальна цілісність України скріплена кров’ю мільйонів незламних борців. Протягом століть втіленням ідеї соборності переймалися гетьмани України: Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик.

Україна – це держава, яка багато чого зазнала на своєму віку: татаро-монгольську неволю, панування польської шляхти, царський режим та кріпацтво, нацистську агресію та сталінські репресії.

Справжню єдність народу в боротьбі за державну незалежність продемонструвала світові Україна 22 січня 1990 року. Знаменним етапом піднесення духу свободи став живий ланцюг між Києвом і Львовом, коли тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки, урочистого оголошення 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну.

Шановні пологівці!

Запрошуємо вас 22 січня об 11:00 на центральну площу міста на урочисте свято до Дня Соборності України. Долучімося до акції «Ланцюг єдності», вшануймо пам’ять борців за соборність нашої держави покладанням квітів до пам’ятника «Герої не вмирають». Зробимо це разом в єдності та соборності душ!

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь