22 вересня – День без автомобілів

Опубліковано в 18:03 В Україні, Новини, Цікаво та корисно    311

У зв’язку з постійним збільшенням кількості автомобілів у всьому світі екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому був придуманий Всесвітній день без автомобіля. Його святкують щорічно 22 вересня.

Дане свято почали відзначати французи в 1998 році. До 2001 року до цього руху приєдналися жителі 35 країн, які у цей день відмовляються від автотранспорту на користь велосипедів або пішої ходьби.

Заангажованість автотранспортом характерне не тільки для мегаполісів, а й для самих маленьких міст, як і наше – Пологи.

Поступово, машини стають глобальною проблемою всього людства. Багато людей в автомобільних пробках проводять більшу частину свого щоденного часу. В результаті те, що повинно допомагати жити, насправді – заважає. Більше того, автомобілі вбивають біосферу планети, частиною якої є і людина. За статистикою, один автомобіль за час свого існування опосередковано вбиває 3 тисячі людей. Цей день закликає людину замислитися над такою статистикою і припинити використовувати досягнення автомобільної індустрії без обмежень. На сьогоднішній день в світі кожну хвилину виробляють по одному автомобілю. Саме цей товар посідає третє місце за кількістю реклами в усьому світі.

Новинний портал “ПІК” підтримує дану акцію, та на власному прикладі пропонує пологівцям завтра, 22 вересня відмовитися від використання приватного авто на користь громадського транспорту, їзди на велосипеді або пішої ходи. 

Чекатимемо на ваші фото-звіти та селфі :))

Залишити відповідь