24 листопада – Black Friday. Лайфхаки якими можуть скористатись пологівці

Опубліковано в 18:59 В Україні, Новини, Цікаво та корисно    556

На цей День деякі люди чекають цілий рік, цілком можна сказати, що Чорна п’ятниця для них – день довгоочікуваний. У цей День, безліч торгуючих організацій влаштовують імпровізовані розпродажі, роблячи вельми відчутні знижки на свої товари. Першим покупцям вдається робити серйозні покупки зі знижками до 80%. Оборот торгівлі в цей День досягає рекордних показників.

Цьогоріч, “Чорна п’ятниця” дійшла і до нашого міста. На скільки нам відомо, як мінімум 5 торгівельних точок Поліг вже завтра пропонують товар (меблі, одяг, взуття, косметика, продукти харчування) своїм покупцям зі значними знижками від 50% до 20%. Тож, і пологівцям варто знати УСЕ ПРО ЦЕЙ ДЕНЬ.

Офіційно, “Чорна п’ятниця” починається в 00:00 24 листопада, умови розпродажу діють три доби – до 27 листопада 23:59. Окремі магазини, продовжують дію акції на весь тиждень або навіть два.

Звідки прийшла “Чорна п’ятниця”?

Коріння цього “свята шопоголіків” сягає 19 століття, коли термін Black Friday (що в перекладі з англійської й означає “Чорна п’ятниця”), застосовувався для позначення величезних заторів на дорогах в першу п’ятницю після Дня подяки. Раніше, “Чорна п’ятниця” відзначалася винятково у західних країнах, де цей день був пов’язаний з початком великих різдвяних розпродажів. Згодом, ідея прижилася і поширилася по всьому світу.

Що потрібно знати про знижки в “Чорну п’ятницю”

На відміну від глобальних торговельних майданчиків, українські магазини хоч і обіцяють знижки до 75% і 90%, але насправді реальна економія від покупок в цей день зазвичай не перевищує 30-60%. Особливо, це стосується магазинів техніки, знижки яких в чорну п’ятницю не перевищують 10-20%.

Існує ще одна хитрість спритних вітчизняних продавців: приблизно за тиждень до “Чорної п’ятниці”, магазини трохи підвищують ціни на товари, щоб до дня розпродажу продати їх за старою ціною під виглядом знижки.

Крім того, існує ще один універсальний спосіб заощадити гроші під час глобальних розпродажів – використовувати кешбек-сервіси. Хоча в Україні така схема покупок вважається новинкою, в Європі та США її використовують в 40% випадків інтернет-шопінгу.

Купуйте швидко. Будьте готові до того, що в Чорну п’ятницю товари з полиць магазинів доведеться в буквальному сенсі хапати, без довгих роздумів і сумнівів. Розпродажі характеризуються великим купівельним напливом, в якому дуже просто розгубитися. Але у вас є ваш список конкретних покупок, просто одразу ж йдіть до своєї мети у заздалегідь обраному магазині. Характеристики та опис речей, що вас цікавлять, ви повинні прочитати ДО, а не ПІД ЧАС Чорної п’ятниці.

Якщо ви йдете на шопінг з друзями або родичами. Якщо в Чорну п’ятницю компанію вам складуть члени сім’ї або друзі, не треба купчитись в одному магазині, краще розділіться. Ходіть по різних відділах і вивчайте знижки, діліться своїми спостереженнями, беріть потрібні речі і для себе, і для друзів.

Якщо ви і ваші друзі вже обрали товари заздалегідь, просто вирішіть, хто в який магазин піде і купить необхідне: наприклад, один з вас йде купувати техніку, інший – одяг, третій – посуд або домашній текстиль.

Лайфхак для покупок онлайн. Для покупок онлайн, складайте список покупок, стежте за цінами і так далі. Єдина хитрість полягає в тому, що в інтернет-магазинах можна заздалегідь заповнити кошики, і щойно настане Чорна п’ятниця, вам потрібно буде просто підтвердити своє замовлення.

Слідкуйте за особистими речами. Натовп під час таких масових розпродажів, як Чорна п’ятниця 2017, привертає злодіїв. У той час як покупці губляться в масі акцій і знижок, кишенькові злодії перевіряють вміст їхніх сумок і гаманців. Ховайте гроші, карти, мобільні телефони в надійне, добре захищене місце і будьте пильні.

Як не залишитися обдуреними?

В Чорну п’ятницю активізуються всі: покупці, продавці, торгові центри, магазини і інтернет-шахраї.

Найголовніше і перше, що потрібно зробити в Чорну п’ятницю, це визначитися зі списком безпечних сайтів. Це повинні бути відомі бренди, інтернет-магазини, де ви вже щось замовляли, або хоча б, хто з ваших знайомих. Адже деякі шахраї можуть створити сайт спеціально для Чорної п’ятниці.

Крім цього, не потрібно у цей день тиснути на привабливі рекламні пости та підозрілі сайти. Також варто бути обачним при відкритті посилань від незнайомих людей через популярні месенджери і соціальні мережі. Адже кількість подібних повідомлень в Чорну п’ятницю подвоюється.

Якщо ви вже вирішили переглянути одне з небезпечних посилань, то ні в якому разі не можна вводити свої банківські дані. Після цього, з вашої картки можуть зняти всі гроші. Краще трохи переплатити і скористатися послугами перевірених магазинів і брендів.

Якщо ви купуєте щось у приватних осіб зі знижками, то не скупіться і, по можливості, замовте вподобаний товар післяоплатою, це убезпечить вас від можливих шахрайських схем.

Бажаємо усім бути мудрими в цей День. Приємних та вдалих вам покупок! 

Залишити відповідь