24-річна мешканка Запорізької області торгувала людьми

Опубліковано в 8:24 Важливі, Новини, У регіоні    1 018

12 років позбавлення волі загрожує мешканці Запорізької області, яку звинувачують у торгівлі людьми

Відділом ювенальної юстиції прокуратури області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно зловмисниці, яка вербувала молодих дівчат для подальшого переміщення через державний кордон до Туреччини з метою сексуальної експлуатації.

За даними слідства 24-річна мешканка Запорізької області у змові з невстановленими особами, які перебували на території Туреччини, вербувала молодих дівчат, у тому числі і неповнолітніх, обіцяючи їм значні заробітки.

Опинившись за кордоном, дівчата повинні були надавати сексуальні послуги. При цьому обвинувачена обіцяла дівчатам високооплачувану роботу, харчування та проживання за рахунок роботодавця, а в разі небажання “працювати”, вони могли повернутися додому.

Так, використовуючи уразливий стан і матеріальну залежність, жінка завербувала неповнолітню дівчину, а при спробі вивезти її до Туреччини з метою подальшої сексуальної експлуатації у січні поточного року була затримана у міжнародному аеропорту Запоріжжя.

Зловмисницю, яка наразі перебуває під вартою, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України. Невдовзі вона постане перед судом.

У разі доведення вини їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Інформує: Пресслужба прокуратури Запорізької області

Залишити відповідь