27 березня – Всесвітній день театру. Пологівська малеча прийшла у творчу лабораторію (ФОТО)

Опубліковано в 16:49 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    389

З нагоди Всесвітнього дня театру, що відзначається 27 березня, у Пологівській центральній районній бібліотеці діти мали можливість пограти у театр.

Учасники “бібліотечних канікул”, які тривають протягом тижня, мали можливість відчути себе маленькими акторами.

Для гостей дійства бібліотекар Анастасія Полянська підготувала масу цікавих ігр, вправ з елементами арт-терапії та розваг. Протягом двогодинних занять, діти розвивають творчі й акторські здібності, міміку, користуються вербальним/невербальним способом спілкування, малюють, створюють власноруч поробки, фантазують і навчаються через гру.

– Бібліотечні канікули в нас відвідують учні 2-5 класів загальноосвітніх закладів міста і району. Постійними відвідувачами є близько 30 дітей. Для них це унікальна можливість провести час цікаво, а головне – з користю. Адже щоразу дізнаються безліч нового, граючи в ігри, спілкуючись з однолітками та уважно слухаючи мене. Вчора у нас був майстер-клас по макраме. Дівчаткам дуже сподобалося. Ми тренувалися плести базовий плоский вузел. Плануємо продовжити заняття творчістю і далі. – говорить Анастасія Володимирівна, та ділиться фото:

– Ми старалися щоб дітворі було весело, а головне, щоб вони навчалися спілкуватися, проявляти свої здібності, відкриватися. І мені дуже приємно, що це вдалося і навіть сором’язливі діти, які на початку дуже ніяковіли, в кінці голосно розповідали про свої відчуття і спілкувалися з однолітками.

Чекаємо дітлахів і завтра і завжди будемо раді бачити їх в бібліотеці. – додає бібліотекар.

Нагадуємо, бібліотечні канікули триватимуть до кінця тижня:

Залишити відповідь