27 вересня – Всесвітній день туризму. Як його відзначили на Пологівщині? (ФОТО)

Опубліковано в 12:37 Новини, У районі    336

Всесвітній день туризму  — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. У 2012 році Міністерство освіти і науки України, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва та виховання моральних якостей молодого покоління, з метою активізації цієї роботи рекомендувало запровадити у закладах освіти проведення Дня туризму.

21 вересня, у Воскресенському НВК було проведено «День туризму».

Цей день пройшов у вигляді змагань між 5-7 та 8-11 класами на спортивній і туристичній смузі перешкод. Далі – спортивна естафета, де команди змогли показати свої вміння та навички на туристичних етапах: «Маятник», «Купини» та «Розпалювання вогнища». Від кожного класу були представлені команди у складі 8-ми учнів для спортивної естафети та 5-ти – для туристичної. Команди, почергово, долали дистанції на швидкість. Найшвидшими у спортивній естафеті стали учні 7  та 10 класів, у туристичній – 6-Б та 11 класів.

У поході за допомогою вогню, диму та жару можна готувати, пекти, смажити та коптити різноманітні страви. А приготування їжі на багатті, на відміну від приготування у звичайних домашніх умовах, має свої особливості та потребує певних навичок. Тож, у конкурсі «Туристична страва» суддійською колегією було визнано найсмачніші страви учнів 5-их та 11-го класів.

Дітям захід дуже сподобався, і вони ще довго не хотіли розходитись по домівках.

Всі переможці були нагороджені грамотами та цінними призами.

Леонід Мальченко

Залишити відповідь