3-го червня був важким: Радіємо втратам ворога, плачемо за нашими пологівцями…

Опубліковано в 11:27 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    9 652

3 червня у Пологах ворог зазнав втрат. Але потерпіло цього дня й мирне населення.

НАШІ ВТРАТИ

Лише з офіційного, що вдалось дізнатись нашим журналістам: по вул. Щасливій (район депо) загинула одна особа, 5 поранених (працівниками ДСНС організовано супровід їх до м. Токмак).

Але, за неофіційними і поки непідтвердженими даними, відомо про 12 вбитих мирних мешканців та понад 30 поранених за вчорашню добу (3 червня).

Важко і нестерпно боляче знати про це, і розуміти, що це відбувається з нами, нашими рідними, близькими.

Як розповідають місцеві, пологівцям довелося сидіти в підвалах цілий день. На все місто та села поруч тільки 2 автомобілі швидкої (інші забрали орки).

Зазначимо, що втрати на окупованих територіях серед мирного населення важко реєструвати, офіційно майже неможливо, як і назвати точну кількість загиблих. Про це неодноразово зазначав голова Пологівської РВА Артур Крупський. За його словами – у Пологівському районі зареєстровано 81 людину, яка загинула внаслідок збройної агресії, 78 поранених. Але ці цифри не остаточні, бо невідомо, що коїться на окупованих територіях.

ВТРАТИ ВОРОГА

В офіційному зведенні Сил оборони Запорізького краю повідомляють про знищений один спостережний пункт, палаючі два ворожих склади боєприпасів та вантажний автомобіль з боєкомплектом в Пологах.

Варто розуміти, що ці боєприпаси могли вбити ще не одного жителя нашого Запорізького краю.

Серед загальних втрат ворога на нашому напрямку:

❌ 20 осіб особового складу противника,
❌ 14 – поранили;
❌ 1 танк;
❌ 1 бойову броньовану машину;
❌ 17 одиниць автомобільної техніки.

Від редакції: Припиніть звинувачувати наші ЗСУ! Ворог саме цього і прагне, й неодноразово влаштовує провокаційні обстріли. Він налаштовує нас проти всіх психологічно й морально. Це війна. Підступна і безжальна. І не було б ворога на нашій землі, не було б і таких втрат. Ми маємо це розуміти. Мешканці с. Пологи (і не тільки) бачать звідки як і коли гатить русня по мирному населенню. Всі благають про визволення своєї території від окупантів, і кожен розуміє, що це не може пройти без втрат.

Українці, ми сильна нація! Нас просто так не зламати! Не підаємось маніпуляціям ворога! Не ведемось на провокації.

Встоїмо, витримаємо! Помстимось! 

Все буде Україна! Перемога за нами!

Коментарів: 3

Залишити відповідь