3 грудня – Міжнародний день інвалідів. На Пологівщині відбудуться заходи (АНОНС)

Опубліковано в 16:22 Афіша, Важливі, Новини, У районі    580

З нагоди проведення в Пологівському районі Міжнародного дня інвалідів (3 грудня) та привернення уваги до людей з обмеженими фізичними можливостями, Пологівською райдержадміністрацією, управлінням соціального захисту населення та працівниками Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (УВД ФССУ) буде проведено спартакіаду серед інвалідів праці, яка відбудеться 1 грудня о 9:00 годині, у приміщенні ДЮСШ.  

Відділенням сформована команда із 6 осіб для участі у цій спартакіаді. Після проведення змагань, усі переможці будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками. Після змагань, відбудуться урочистості з невеликим концертом. 

Працівники Пологівського відділення вважають своїм обов’язком допомагати інвалідам та потерпілим не тільки матеріально, але й своєю увагою, чуйним ставленням, конкретними справами щодо пропаганди і організації активного та здорового способу життя, домагатися поліпшення їхнього морального духу та  фізичної форми. У зв’язку з цим, увага приділяється й організації спортивних змагань серед інвалідів. Спортивний напрям, безумовно, служить ще одним інструментом соціальної реабілітації людей з обмеженими можливостями, відіграє позитивну роль у підтримці фізичної форми та психологічної рівноваги інвалідів.

Пологівське відділення УВД ФССУ звертає увагу роботодавців про надання посильної матеріальної допомоги до Міжнародного дня інвалідів потерпілим, які отримали травми на підприємствах. 

30 листопада з 9:00 до 10:00 години ранку в режимі живого спілкування у Пологівському відділенні буде проведено “гарячу лінію” за тел. 2-38-60 по питанням відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я, надання медичної та соціальної реабілітації тощо. Всім потерпілим, які звернуться  на “гарячу лінію” в телефонному режимі буде надано кваліфіковану відповідь на всі поставлені питання. 

Особливу увагу працівники відділення Фонду приділяють питанням оперативної допомоги потерпілим на виробництві та членам їх сімей, що переміщені з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. Під час зустрічей, працівники Фонду надають роз’яснення з питань взяття на облік; відшкодування шкоди; організації лікування та реабілітації у місцях тимчасового перебування; порядку проведення індексації страхових виплат та інше.

ДОВІДКОВО:

Станом на 27.11.2017 року у відділенні УВД ФССУ знаходяться на обліку 207 інвалідів, які отримали трудове каліцтво чи професійне захворювання. Із них 65 інвалідів, які переміщені з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

Інформує: начальник Пологівського відділення УВД ФССУ Віктор Сивуха 

Залишити відповідь