342 тис. 923 гривні – на дитмайданчики сіл Воскресенка та Кінські Роздори

Опубліковано в 18:23 Новини, У районі    332

Дитячі вуличні майданчики – це найкращий засіб направити невгамовну дитячу енергію в правильне русло і забезпечити оптимальне поєднання «приємного» та «корисного».

Створили таке місце й у Воскресенській громаді, де батьки могли б спілкуватися з дітьми, і між собою на свіжому повітрі, а діти при цьому грати на дитячому майданчику зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером.

Днями у с.Воскресенка по вул.Центральна та у с. Кінські Роздори на перехресті вулиць Бердянська та Мічуріна було відкрито майданчики для дітей. Придбання та встановлення дитячих ігрових майданчиків профінансовано за кошти місцевого бюджету в розмірі  342 тис. 923 грн, згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Воскресенської ОТГ.       

Створення відповідних умов для активного відпочинку дітей, та налагодження соціальних зв’язків між жителями громади та покращення благоустрою сіл. Проблема на вирішення якої спрямований проект: покращення розвитку та здоров’я наших дітей – майбутнього покоління України; створити сприятливі умови відпочинку для матерів та дітей; покращення спортивних та розумових навичок дітей. Їх встановлення суттєво покращить благоустрій населених пунктів громади. Цей проект буде спонукати нас усіх у впровадженні нових ідей.

Інформує: Воскресенська громада

Залишити відповідь