5 проектів змагатимуться за першість

Опубліковано в 17:06 Новини, У Пологах    514

На координаційній раді, що відбулася сьогодні, розглядали проекти від громадськості, які можуть втілитись в життя завдяки коштам з бюджету.

Члени комісії відмітили низьку активність охочих запропонувати щось для міста. На розгляд було подано всього 5 проектів, і, в основному, в них йшлося про створення спортивних майданчиків. В Положенні про громадський бюджет прописані критерії, за якими члени комісії перевіряли кожен пункт поданих проектів. Сьогодні, вердикт був такий: всі проекти належним чином оформлені та правильно підготовлені. За положенням, до голосування кожен автор проекту має додавати будь-яку інформацію стосовно свого “дітища”. Одному з авторів було вказано на зауваження, яке він має виправити в обговорений положенням термін.

Сьогодні розглядали: 1 маленький проект, який сягнув 30000 грн. та 4 великих, найбільшим з яких виявився проект побудови дитячого спортивного майданчика, вартістю в 100 тисяч грн.

Було наголошено, що розмір бюджету сягає 350000 грн, а сумарна вартість п’яти проектів сягає 390 000 грн. Тому, за словами заступника міського голови Юрія Вєтрова, за умови якщо проекти будуть відповідати вимогам, то всі вони будуть виставлятися на голосування. За авторами залишається право захисту своїх проектів та представлення їх особисто.

З усіма проектами можна ознайомитись ТУТ

Залишити відповідь