На деяких полях Пологівщини вже фінішували жнива

Опубліковано в 23:05 Новини, У районі, У регіоні    220

В сільгосппідприємствах району продовжуються роботи по збиранню ранніх зернових та зернобобових культур.

Станом на 20 липня намолочено більше 60 тисяч тонн зерна. Середня врожайність зернових та зернобобових культур складає 36,6 ц/га, в тім числі: озимої пшениці – 41,1ц/га, озимого ячменю –35,2 ц/га, ярового ячменю –34,3 ц/га, гороху – 26,2 ц/га.

Так, першими у Пологівському районі завершили жнива у ТОВ «Агрофірма ім. Шевченка». У господарстві отримали вал зерна більше 10 тисяч тонн, при середній урожайності 41,7 ц/га, в тім числі озимої пшениці – 45,9 ц/га.

Роботи по збиранню продовжуються.

Інформує: відділ агропромислового розвитку Пологівської РДА

Тим часом, в області завершилася  друга п’ятиденка змагань колективів збиральних ланок за найвищу продуктивність праці на приз заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.

За її підсумками перехідний приз вручено колективу комбайнового екіпажу ТОВ «Берлен» Оріхівського району, яким керує Леонід Бердичівський. Привітали комбайнерів з трудовою перемогою  заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький та голова обласного комітету  профспілок працівників агропромислового комплексу Людмила Отращенко.

За п’ять днів колективом  екіпажу  у складі комбайнера Юрія Товстоп`ятка та помічника комбайнера Сергія Русінова на комбайні «John Deere» скошено 270 гектарів зернових культур і намолочено 1020 тонн зерна при середній урожайності 37,7 центнера з одного гектара.

За станом на 21 липня на полях області обмолочено 506 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур (57 % до прогнозу) (в 2016 – 585 тис. га або 72 % до прогнозу), намолочено 1480 тис. тонн зерна нового врожаю. Середня врожайність на сьогодні складає 29,2 центнера з гектара, в тому числі врожайність озимої пшениці – 32,5 ц/га, озимого ячменю – 31,4 ц/га, ярого ячменю – 23,6 ц/га, гороху – 21,0 центнер з одного гектара.

Озимий та ярий ріпак скошено на площі 22,3 тис. га, намолочено  49 тис. тонн із середньою врожайністю 21,9 ц/га.

Середня врожайність ранніх зернових та зернобобових культур на звітну дату на 1,6 центнера нижче, ніж у минулому році.

Залишити відповідь