90 років – мудрості життя! У Пологах привітали почесного ювіляра

Опубліковано в 14:16 Новини, У Пологах    528

У Пологах сьогодні привітали почесного ювіляра.

Славну, мудру дату життя сьогодні відзначає Федір Архипович Животченко.

Шанованого пологівця завітали привітати з 90-річчям представники влади та ветеранської організації: Ірина Півень, заступник голови Пологівської РДА, Олександр Покутній, голова Пологівської райради та Федір Носко, голова Пологівської районної організації інвалідів війни збройних сил та учасників бойових дій.

До іменинника звернулись із душевними побажаннями наснаги, зродов’я, миру, затишку та любові у родинному колі. Федору Архиповичу висловили щирі почуття поваги, шани, любові та вдячності. Подарували ювіляру квіти, вітальні листівки, а від ветеранської організації вручили невеликий грошовий призент.

Більшість свого життя Федір Архипович віддав кропіткій роботі на залізниці, за що має почесну відзнаку. У архіві ювіляра дуже багато медалей та нагород. Він учасник бойових дій у Другій світовій війні, був нагороджений орденом “За мужність”. 

Чесно кажучи, поспілкувавшись із Федором Архиповичем, розумієш, що 90 років – мудрості вік. Його очі говорять за все. Він гарна, працювита і душевна людина, сповнена оптимізмом та любов’ю до життя, яка заслоговує на велику повагу та підтримку. 

Сьогодні, до ювіляра із гарними поздоровленнями завітала і велика родина – діти, онуки, та правнучки, які підготували дідусеві чудові вірші та море подарунків. Усмішка ювіляра не сходила з лиця, радості та щастю – не було меж. 

Тож, зичимо навіки лишатись таким же світлим, життєрадісним та щасливим! Федоре Архіповичу, міцного здоров’я Вам, витримки, сил та натхнення, яке щодня дарують вам ваші рідні, що люблять вас та цінують, а ще близькі та знайомі які вас неодмінно поважають. Довголіття Вам та миру!

У цей літній світлий день,
Коли святкуєте 90-річний ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.
Хай обминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла, радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!
Ви не старійте і не знайте
В житті ні смутку, ані бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!
Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’ям наповнила рідна земля.
Прийшла до Вас ця знаменна дата
В калиновім намисті літ,
Слова найкращі хочем передати,
Низький і щирий шлем привіт!

Залишити відповідь