7 червня у Пологах було справжнє пекло

Опубліковано в 10:37 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    5 123

Минула доба для жителів міста і села Пологи пройшла з молитвами, і, здебільшого, – у підвалах. Потужні обстріли, прильоти, пожежі, касетки… Жертви. Багато зруйнованих будинків.

Офіційної інформації про вчорашні обстріли знов ніде немає. Як і невідома кількість постраждалих.

Ворожі касетні боєприпаси прилетіли у село Пологи, та гатили по місту.

Потужного удару зазнала двоповерхівка в центрі міста, кули влучив Град. Пожежа тривала дуже довго.

Нам відомо про двох цивільних осіб, що постраждали 7 червня, їх каретою швидкої допомоги відправили у лікарню Токмаку.

Вкотре наголошуємо!

М. Пологи, як і весь Пологівський район (крім Оріхова та Гуляйполя) – вже четвертий місяць в окупації, і потерпає від загарбницьких лап ворога. Гинуть цивільні, горять будинки… Гуманітарна криза. Відсутня евакуація та будь-яка гуманітарна допомога, нестача необхідних ліків. У місті залишилось дуже багато людей, молоді, дітей! Готівки у людей немає! Придбати найнеобхідніше, що завозять по захмарним цінам теж не можуть. 

Рятувальники, працівники РЕМу, лікарі щодня ризикують своїм життям, рятуючи населення від обстрілів та їх наслідків.

Внаслідок нещодавних обстрілів, відсутнє газопостачання. У деяких будинках води й світла теж немає.

На жаль, через бойові дії на ранок (8 червня) у Пологівських електромережах з’явилися нові пошкодження, через що знову були відключені 279 родин у с. Пологи.

Пошкоджено водопровідні мережі. У сільських населених пунктах Пологівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Протягом минулої доби енергетикам вдалось заживити мешканців с. Пологи та с. Воскресенка, а також більшу частину домівок у м. Пологи, що були знеструмлені напередодні через ворожі обстріли (загалом 1 208 споживачів).

Залишити відповідь