7 грудня – День місцевого самоврядування. Пологівці, ЗІ СВЯТОМ! (ФОТО)

Опубліковано в 13:06 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    673

«На щастя, на долю, на добрі та щедрі літа..» – під таким гаслом сьогодні вітали працівників органів місцевого самоврядування району та міста.

Згідно з Указом Президента України від 25 листопада 2000 року День місцевого самоврядування в Україні відзначається саме 7 грудня. Це свято по праву пов’язане з державними святами доби незалежної України і сприймається як дата, що є знаковою віхою у становленні нашої держави.

З вітальними словами, вручивши Почесні грамоти виступили: голова Пологівської районної ради Олександр Покутній, голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський, Пологівський міський голова Юрій Коноваленко.

Святковий настрій винуватцям свята дарували: учні хореографічного відділення Пологівської районної дитячої школи мистецтв, Олена Павловська – солістка Пологівського міського центру культури і дозвілля «Гірник», Раїса Повод та Дмитро Апарін – учасники народного аматорського інструментального ансамблю «Триумфал» Пологівської районної дитячої школи мистецтв, Аліса Приходько – вихованка Пологівського районного будинку культури, хореографічний колектив Пологівської районної ДШМ, Катерина Тріщук – завідувач Костянтинівського сільського клубу, Наталія Самойли – солістка Пологівського РБК, вокальний колектив Григорівського сільського клубу.

Ведучими свята були: Катерина Тріщук та Микола Кузін.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, від усього серця бажаємо всім вам міцного здоров’я, наснаги, витримки і оптимізму. Нехай ваші професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

З професійним святом вітаємо,
Здоров’я, щастя вам бажаємо.
Справи громади добре творити,
В мирі і злагоді довго прожити.

Нехай завжди Вам всміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки.
Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,
Хай збудуться мрії, бажання й думки.

Залишити відповідь