7 пологівців озвучили свої проблеми міському голові

Опубліковано в 13:06 Важливі, Новини, У Пологах    587

Вчора, 26 серпня, міський голова Юрій Коноваленко провів особистий прийом громадян, до нього у громадську приймальню звернулися 7 мешканців громади.

Громадяни повідомили про несанкціоноване сміттєзвалище по вул. Герцена і прохали, щоб комунальні служби прибрали сміття. Відповідні доручення отримали керівники КУП «Житло-Сервіс» і КП «Благоустрій-Пологи». Сміття мають прибрати і провести роботу з мешканцями мікрорайону Собачки щодо укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів.

Кілька пологівців звернулися до міського голови з житловими питаннями. Зокрема, прохали посприяти у вирішенні підключення квартири до електромережі і про надання допомоги у ремонті.

Також зверталися пологівці з проханням відремонтувати дорогу по вул. Трудовій, з питаннями про визначення місця для тренувань собак на території зони відпочинку Бублик, оформлення документів та іншими.

Юрій Анатолійович всіх уважно вислухав і пообіцяв сприяти у вирішенні питань, які хвилюють мешканців громади, а виконавцям надав відповідні доручення.

Під час особистих прийомів інколи громадяни порушують питання, вирішення яких не належить до компетенції міської ради і її виконавчого комітету. У таких випадках громадянам роз’яснюють куди й у якому порядку їм слід звертатися.

Нагадаємо, що міський голова Юрій Коноваленко проводить особистий прийом громадян щосереди з 09:00 до 12:00 у громадській приймальні, яка знаходиться у приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Пологи, вул. І. Чеберка, 70/пров. В. Жуковського, 10.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь