7 шкіл Пологівщини змагались за звання кращих юних пожежних (ФОТО)

Опубліковано в 12:36 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    388

6 квітня 2019 року у Пологівській гімназії «Основа» пройшов районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. У районному етапі взяли участь дружини юних пожежних 7 шкіл району.

Юні рятувальники показали високий рівень знань основ медичної допомоги, визначали за фотографіями види грибів, в’язали вузли та демонстрували, як рятувати потопаючого за допомогою кінця Александрова.

В змаганнях команди продемонстрували творчу майстерність, випробували сили в різноманітних тематичних конкурсах. Юні рятівники показали свої сценічні, художні таланти й знання у рятувальній справі, навички надання першої допомоги, а крім того збивали м’ячі зі справжнього пожежного брандспойту, рятували уявного потопаючого, розбиралися у їстівних та отруйних грибах і ягодах нашої місцевості. Кожен намагався якнайкраще виконати завдання, розуміючи відповідальність перед своєю командою.

В своїх виступах ДЮПівці порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагувати здоровий спосіб життя, агітували щодо необхідності дотримання правил безпеки у різних сферах життя. Учасники нашої команди вирізнялися особливим артистизмом, чудовим співом і яскравістю сценічних образів.

Опубліковано Гімназією Основою Понеділок, 8 квітня 2019 р.

За результатами районного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних місця розподілились наступним чином:

І місце – ДЮП КУ «Пологівська гімназія  «Основа»»;

ІІ місце – ДЮП КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – ДЮП КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст».

У загальному підсумку команда гімназії вкотре посіла перше місце у Пологівському районі і наразі готується до зональних змагань, які відбудуться у місті Пологи 12 квітня 2019 року.

Інформує: Пологівський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Залишити відповідь