8-річного хлопчика у Пологах зачепила дрезина

Опубліковано в 6:57 Важливі, Новини, У Пологах    1 016

Восьмирічний хлопчик, якого на території станції Пологи зачепила дрезина, лише дивом уникнув серйозних травм. Про це повідомляє прес-центр Придніпровської магістралі.

Сталося це у середу, 4 жовтня. Діма разом зі старшим братом і його друзями повертався з тренувань. Діти вирішили йти додому не звичною дорогою – по вулиці, а через станцію.

На пішохідному переході хлопці зупинилися, чекаючи, поки проїде залізнична дрезина. Старші хлопці за розмовами вчасно не помітили, як Діма помчав назустріч, небаченої раніше, дизель-колясці, а коли стали кликати хлопця, який біг впритул до колії, – було пізно.

Діму зачепило дрезиною (за одяг або за рюкзак за плечима) і відкинуло в сторону. Удар був несильний – бігунові навіть здалося, що його збило з ніг повітряною хвилею, утвореної рухом дрезини. Падаючи на землю, хлопчик розбив обличчя.

На місце події викликали «швидку», яка забрала дитину в міську лікарню. Після ретельного огляду, медики передали Діму мамі.

На жаль, подібний щасливий фінал на Придніпровській залізниці мали не всі інциденти з дітьми: з початку 2017 року на магістралі травмувались 65 осіб (38 зі смертельними наслідками), в тому числі 7 неповнолітніх (3 з них смертельно).

Придніпровські залізничники зазначають, що залізниця – це не місце для дитячих розваг, це об’єкт підвищеної небезпеки, тому перебування малолітніх дітей тут заборонено.

Шановні батьки! Звертайте увагу, де проводять вільний час ваші діти, якими шляхами ходять, які розваги собі вибирають. Пояснюйте дітям, як слід поводитися на залізничних об’єктах, самі будьте для них прикладом. Тільки неухильне дотримання правил безпечної поведінки вбереже від нещасть і трагедій на залізниці та поза нею.

Залишити відповідь