“9 кіл пекла у Пологівській поліклініці” – крик душі пологівчанки

Опубліковано в 16:36 Новини, У Пологах, У районі    2 362

Сьогодні в одній із популярних соціальних мереж пологівчанка Каріна Слісаренко оприлюднила повідомлення наступного змісту:

“Як дістав бардак у Пологівській поліклініці!!!!!!!!! Я є опікуном 3х малолітніх діточок!Для того щоб пройти з дітьми комісію, яка потрібна не зрозуміло для чого, адже всі знають, що це таке (і не важливо що ми проходили її перед школою), потрібен тиждень, і не факт що пройде! Я бігаю вже чотири дні (бросаю роботу, яку доводиться робити вночі, дітей зриваю з уроків, витрачаємо свій дорогоцінний час) сидимо під кабінетами по пів дня і все дарма. І нікому до тебе діла немає, і навіть неважливо що 2х річна дитина просто засинає в черзі. До дитячого офтальмолога не можна потрапити ні до обіду, ні після. Так як з ранку талончиків вже не має, а після 13.00 навіть в кабінетах нікого немає. Питання вже наболівше коли це скінчиться, і чому тільки в Пологах такий ХАОС? ??!!!!!!!!!”

Обурення молодої матусі добре відоме багатьом пологівським батькам, які тижнями блукають від кабінету до кабінету коридорами Пологівської поліклініки, в надії своєчасно пройти комісію, або потрапити до свого сімейного лікаря.

Цей процес значно ускладнюється у холодну пору року, коли настає сезон застудних захворювань.

Іншою причиною є медична реформа.

Звісно, реформування медицини – річ край необхідна, проте, влада завжди має дослухатися до простих людей, адже її основна функція – служити народові Україн, а не навпаки.

Головний лікар Пологівського центру первинної медико-санітарної допомоги Анна Дуб пояснила, що діти сироти проходять медичну комісію двічі на рік – восени та навесні. Необхідність проходження комісії встановлена розпорядження голови райдержадміністрації, яке підготовлює служба у справах дітей.

Також Анна Дуб порадила звертатися із питаннями стосовно роботи офтальмолога та інших спеціалістів напряму до головного лікаря Пологівської центральної районної лікарні Романа Кравченка.

Коментарів: 5

  • У кого міністром охорони здоров’я тьотка Ульяна Супрун з іноземним паспортом – тим і Іван Охлобистін не найгірший лікар! А у кого президент …, і т.д. Проте коли у головний лікаря Пологівського центру первинної медико-санітарної допомоги Ганни Дуб травмувалася (по необережності) член родини, в той же день вона обстежувалася та лікувалася не в Пологівському центрі первинної медико-санітарної допомоги, а у міській кліничній лікарні № 5 екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя! )

    • Прям в точку!!! и ведь это всё правда!!! Им до простых людей никому и никогда не было и нет дела…

  • Да у Дуб за девять лет стажа высшая категория, как так можно заработать, если между категориями 5 лет??

Залишити відповідь