92 пологівських педагога проходили атестацію. Які результати?

Опубліковано в 13:06 Новини, У Пологах, У районі    729

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на  всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність  педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються педагогічні категорії та звання.

Згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників в  закладах освіти району, починаючи з 15 березня поточного року, компетентно і злагоджено працювали атестаційні комісії.

Керуючись основними принципами атестації, такими як відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності, члени атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації під головуванням Дорофєєвої Л.В. провели 8 засідань та атестували 92 педагога. За результатами атестації, педагогічним працівникам, які досягли високих показників у роботі 10 педагогічним працівникам присвоєно: кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 10 осіб, педагогічні звання – «учитель-методист» – 4, «старший учитель» – 6.

Вітаємо освітян і бажаємо натхнення, творчості нових вагомих результатів і звершень!

Інформує: завідувач районного методичного кабінету А.М. Стольнікова на сайті відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА

Залишити відповідь