А на вашій вулиці були комунальники минулого тижня?

Опубліковано в 15:22 Новини, У Пологах    569

Міськрада оприлюднила оперативний звіт комунальників за поточний тиждень

1. Постійно виконуються роботи з ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків згідно договорів і заяв мешканців.

2. Проводились роботи з обслуговування і ремонту систем освітлення вулиць міста за адресами: вул. Магістральна, вул. Пушкіна, вул. Толстого, вул. Гоголя. Проведено заміну 3 ламп вуличного освітлення.

3. Проводились роботи з прибирання листя та сміття з вулиць міста та прибудинкових територій. На полігон ТПВ вивезено 35 м3 сміття та листя.

4. Проводились роботи з заміни сміттєвих баків які вийшли з ладу на нові. Встановлено 14 нових контейнерів для сміття (6 шт. – мікрорайон Пологи-5,
8 шт. – центр міста та червоний виселок).

5. Проводились роботи з прибирання і вивозу сміття з кладовищ ( біля базару та деповського). На полігон ТПВ вивезено 15 м3 сміття.

6. Проведено роботи з часткового прибирання сміття з горища житлового будинку №19 по вул. Привокзальній, на полігон ТПВ вивезено 5 м3 сміття.

7. Спиляне одне аварійне дерево на прибудинковій території житлового будинку по вул. Привокзальній,19. Дрова завезені за адресами: вул. Зелена,48, вул. Челюскіна,20, вул. Перемоги,8, пров. Рідний, 21, згідно заяв мешканців.

8. Проведено ремонт мережі каналізації житлового будинку по вул. Щаслива,46а.

9. Проведено ремонт мережі водопроводу житлового будинку по вул. Східній,4а, ІІ – під’їзд.

1 коментар на “А на вашій вулиці були комунальники минулого тижня?

  • А парк залізничників коли до ладу приведуть? Хоч він і знаходиться під відомством Укрзалізниці, та місцева влада може повливати на вирішення даного питання. А, взагалі, у нас в місті прибирають лише центральні вулиці, про що й звітують, а околиці та провулки залишаються смітниками. Навіть новенькі урни поблизу базару майже ввесь час повні, сміття розтягують бродячі собаки.

Залишити відповідь